SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gdy jesienna wichura powali na auto drzewo

Jesień jest kapryśna. W mgnieniu oka ze słonecznej i mieniącej się kolorami zmienia się w wietrzną i deszczową. Nikt nie ma na to wpływu. Mamy za to wpływ jak minimalizować straty związane z występowaniem groźnych pogodowych zjawisk, które generują wymierne straty. Bo zdecydowanie straty przynosi drzewo, które wiatr powalił prosto na nasz samochód. Rozwiązaniem tego problemu jest Smart Casco w LINK4.

fot. LINK4Article

To sporo tańsza alternatywa dla tradycyjnego AC. Składają się na nią trzy elementy. Ubezpieczyciel hasłowo nazywał je: Żywioły, Kradzież i Szkoda całkowita. Nie trzeba kupować wszystkiego. Można wybrać ten zakres ochrony, którego rzeczywiście się potrzebuje. LINK4 daje aż 5 możliwości. Można osobno kupić pakiet Żywioły i pakiet Kradzież, ale można też je połączyć. Można również kupić zestaw Szkoda całkowita i Żywioły, oraz pełną opcję złożoną ze wszystkich trzech elementów. Koszt – to w zależności o wybranej opcji oraz wartości auta – od 49 do 414 złotych. Smart Casco można kupić dla samochodu nie droższego niż 40 tysięcy złotych.

Żywioły

W Smart Casco można ubezpieczyć samochód od skutków szkód spowodowanych przez żywioły. Ubezpieczyciel weźmie odpowiedzialność za szkody wywołanie nie tylko przez ulewny deszcz, grad czy huragan. ale także pożar, powódź czy lawinę oraz inne – wymienione w ogólnych warunkach ubezpieczenia – siły przyrody.

Pomogą, gdy auta nie opłaci się naprawiać

Jednak Smart Casco idzie dalej. Chroni w przypadku kradzieży auta, ale również w przypadku szkody całkowitej spowodowanej m. in. zderzeniem auta z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami (co ważne staje się szczególnie teraz, gdy coraz szybciej robi się ciemno) działaniem osób trzecich (np. podpaleniem czy aktami wandalizmu), wybuchem czy zatopienie. LINK4 weźmie odpowiedzialność wówczas, gdy naprawa samochodu przewyższa 70% jego wartości.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu pod numerem 22 444 44 44, u agentów oraz na stronie www.link.pl, gdzie znajdują się też ogólne warunki ubezpieczenia. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy programu Orlen Vitay kupując ubezpieczenie komunikacyjne, ale też turystyczne i mieszkaniowe, w LINK4 mogą wzbogacić swoje konto punktowe. Każda złotówka wydana na polisę w LINK4 to aż 5 punktów, które można następnie wymienić na narody z katalogu Klubu Vitay. Szczegóły i regulamin na www.orlen-ubezpieczenia.pl

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej