SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gedeon Richter Polska dalej z First Aid Communication

First Aid Communication po raz kolejny zajmie się stworzeniem koncepcji kreatywnej i organizacją ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-społecznej „W kobiecym interesie” koncernu Gedeon Richter Polska. Agencja będzie także realizować działania na rzecz portalu Zdrowa Ona.

Od edycji pilotażowej realizacja kampanii społeczno-edukacyjnej „W kobiecym interesie” pozostaje w rękach First Aid Communication. Celem kampanii jest nieustanne zachęcanie Polek do regularnych badań kontrolnych w zakresie profilaktyki ginekologicznej.  

Co roku w ramach kampanii podejmowane są tematy barier oraz ograniczeń logistycznych, fizycznych i emocjonalnych w dostępie do świadczeń ginekologicznych oraz edukacja o znaczeniu kompleksowej profilaktyki. Główną osią kampanii co roku jest akcja bezpłatnych, profilaktycznych badań ginekologicznych w mniejszych miastach Polski, którą koordynuje agencja.

First Aid Communication odpowiada również za przygotowanie kreacji, koordynację działań z partnerami oraz media relations. Współpraca potrwa do lipca 2022.

W przypadku projektu „Zdrowa Ona”, internetowego HUBu rzetelnej i przystępnej wiedzy medycznej oraz porad dotyczących dbania o kobiece zdrowie, First Aid Communication będzie odpowiadać za koordynację działań związanych z rozwojem portalu. Współpraca potrwa do lutego 2023 roku.

Oba projekty realizowane są przez seniorski zespół z First Aid Communication. Za kampanię „W kobiecym interesie” odpowiadają Katarzyna Krysiak, Olga Walentynowicz, Monika Bębnowska oraz Barbara Nowacka. Projekt „Zdrowa Ona” pozostaje pod opieką Agnieszki Mroczek oraz Dagmary Kumor.

Dołącz do dyskusji: Gedeon Richter Polska dalej z First Aid Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl