SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

GEO Special Polen

Ekskluzywne wydanie specjalnie "GEO Special Polen" - także na polskim rynku

Znany na świecie i ceniony miesięcznik GEO, w kolejnej edycji specjalnej swojego tytułu oddaje w ręce czytelników wydawnictwo pt. "GEO Special Polen". Ta prestiżowa seria, w wielowymiarowy i zajmujący sposób prezentuje tym razem nasz kraj. Wydawnictwo to jest podwójnie specjalne: z jednej strony przedstawia bowiem nowy kraj w kolekcji "GEO Special", z drugiej, jest to kraj szczególny dla twórców tego wydania: bliski zarówno poprzez sąsiedztwo, kulturę, często trudną wspólną historię, jak i poprzez aktualną przynależność do zjednoczonej Europy.

Jednak "GEO Special Polen" to nie tylko pasjonujące reportaże z Polski (np. o współczesnej młodzieży), malownicze opisy godnych polecenia miejsc urlopowych (Mazury, Bałtyk) wraz z przyciągającymi uwagę zdjęciami, to również sylwetki osób z polskiego świata kultury, sztuki i polityki (Rottenberg, Masłowska, Sztwiernia, Deskur, Kwaśniewska i in.), najbardziej istotne punkty polskiej historii w pigułce, opowieści o niemieckojęzycznych i często znanych cudzoziemcach, którzy w Polsce znaleźli swój dom, a także wiele aktualności i informacji praktycznych, w tym adresów (t. stron www.), dotyczących m.in. Warszawy, Krakowa i Gdańska. Do tego - informacje o działających w Polsce organizacjach polsko-niemieckich i pasjonujący materiał (z odrobiną statystyki) na temat  różnic / podobieństw w postrzeganiu siebie nawzajem i kraju sąsiadów przez Polaków i Niemców; a wszystko to - w eleganckiej oprawie, ze zdjęciami ukazującymi Polskę od jej najpiękniejszej strony oraz z przydatnymi mapkami omawianych miejsc i regionów. Dzięki niekwestionowanemu poziomowi GEO, różnorodności, profesjonalizmowi i pięknu zamieszczonych materiałów "GEO Special Polen" z pewnością będzie wspaniałą wizytówką Polski - informuje wydawnictwo G+J Polska.

Dr. Reinhard Schweppe, Ambasador Niemiec w Polsce: "(...) Warto, abyśmy zwrócili się ku sobie i aby nasz obraz nowego-starego sąsiada stał się pełny. Wydaje mi się, że "GEO Special Polen", które trzymacie Państwo w rękach, będzie tu wspaniałym drogowskazem: z atrakcyjnymi stronami naszych sąsiadów i wieloma obrazami z ich kraju, w którym także i oni sami z pewnością odkryją jeszcze coś nowego. (...) Wyróbcie sobie, Państwo, własny sąd o drugim co do wielkości sąsiedzie Niemiec i bądźcie wśród pierwszych, którzy zadbają o to, abyśmy nigdy więcej nie stali do siebie tyłem, lecz twarzą w twarz."

Wydanie "GEO Special Polen" (w języku niemieckim) jest dostępne w cenie 30 zł w sieci sklepów Empik w całej Polsce, w wybranych hotelach i salonach prasowych oraz przede wszystkim w miejscowościach przygranicznych i turystycznych oraz  regionach zamieszkiwanych przez mniejszość niemiecką.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: GEO Special Polen

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl