SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Festiwal Golden Drum 2020 odwołany

Organizatorzy festiwalu reklamowego Golden Drum zdecydowali, że tegoroczna jego edycja nie odbędzie. Z powodu pandemii koronawirusa postanowiono przełożyć imprezę na przyszły rok.

Article

Z powodu koronawirusa tegoroczna 27. edycja festiwalu reklamowego Golden Drum organizowanego w Słowenii nie odbędzie się. Jego organizatorzy postanowili przenieść go na przyszły rok - zostanie zorganizowany w dniach 13-15 października 2021 roku.

Podkreślono, że teraz uwaga i wysiłki firm skupione są na walce z bezpośrednimi i pośrednimi skutkami pandemii: ochronie firm, pracowników, klientów i z tego też powodu „wzięcie wolnego” od wszelkiego rodzaju konkursów branżowych jest jak najbardziej słuszne. - Festiwal przez lata stawiał czoła wielu wyzwaniom, dużym i małym, ale nie podobnym do dzisiejszych. Pandemia i jej wpływ na życie nas oślepiły, ale dają one także cenną szansę aby przedefiniować naszą branżę. Być może nadszedł czas, aby zmienić nasze perspektywy i odkryć na nowo podstawowe wartości, które w jakiś sposób utraciliśmy po drodze. Wszystko dotyczy ludzi. Bez nich nie ma kampanii, nagród - mówi Mojca Briščik, przewodniczący festiwalu.

Golden Drum zgromadził dotychczas ponad 32 tys. osób z ponad 40 krajów na całym świecie. W konkursie wzięło udział ponad 44 tys. zgłoszeń. W historii festiwalu nigdy wcześniej go nie odwoływano.

- Postanowiliśmy utrzymać dwuletni okres kwalifikowalności dla wszystkich zgłoszeń do naszej kolejnej edycji festiwalu - dodaje Polona Simšič, CEO festiwalu.

Golden Drum w 2021 roku skupi się na młodych profesjonalistach, wprowadzając nowe formaty i zmiany w konkursie.

Dołącz do dyskusji: Festiwal Golden Drum 2020 odwołany

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl