SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Granie na Javie w sieci Era

Abonenci sieci Era i użytkownicy systemu Era Tak Tak mają możliwość uzupełnienia kolekcji gier w telefonie komórkowym o nowe tytuły. Gry dla telefonów komórkowych wpierających technologię Java można pobrać z Era Omnix lub przy pomocy wiadomości SMS. Szczegółowe informacje o grach i możliwościach ich pobrania dostępne są również na www.era.pl .

Usługa Gry Java w sieci Era pozwala na zapisanie w telefonie nowych gier, niedostępnych wraz ze standardowym oprogramowaniem aparatu GSM. Założeniem technologii Java jest tworzenie uniwersalnych programów (w tym gier), które można uruchamiać na telefonach różnych firm. Oferowane w sieci Era gry zostały dodatkowo dostosowane do poszczególnych modeli telefonów, tak by mogły wykorzystać jak najwięcej funkcji oferowanych przez telefon. Oprogramowanie takie jednorazowo zapisane w pamięci telefonu może być wykorzystywane tak długo jak jest potrzebne. Gry Java można również łatwo usuwać z telefonu, a w ich miejsce wgrywać nowe tytuły.

W trakcie pobierania gier przez Era Omnix system sam rozpoznaje model telefonu na który pobierane jest oprogramowanie, a do użytkownika należy tylko wybranie gry. Pobranie przez SMS wymaga wysłania wiadomości, w której musi znajdować się identyfikator modelu telefonu na jaki ma być przesłana gra i nazwa gry. Gry JAVA dostępne w sieci Era można również wysłać w prezencie do swoich przyjaciół. Korzystanie z gier pobranych z serwisu Gry Java w sieci Era jest bezpłatne. Naliczana jest jedynie jednorazowa opłata za pobranie gry.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Granie na Javie w sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl