SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gremi Business Communications bez dyrektora reklamy. Odeszła Ewa Kozłowska

Ewa Kozłowska z końcem lutego br. rozstała się z Gremi Business Communications, gdzie była dyrektorem ds. komercyjnych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Od marca br. pracuje w Stowarzyszeniu Wiosna.

Grzegorz Hajdarowicz, prezes KCI Article

- Ewa miała inne plany zawodowe i dlatego podjęła decyzję o odejściu. Przyjęliśmy to do wiadomości - mówi Wirtualnemedia.pl Dariusz Bąk, prezes Gremi Business Communications.

Kozłowska w firmie pracowała przez rok. Jako dyrektor ds. komercyjnych nadzorowała sprzedaż reklam we wszystkich tytułach wydawnictwa, tj. „Rzeczpospolitej”, „Parkiecie”, „Sukcesie” i „Bloomberg Businessweek Polska” oraz w ich serwisach internetowych.

- Jesteśmy w trakcie reorganizacji struktur sprzedaży - mówi Bąk, pytany o następcę Ewy Kozłowskiej. Firma na stanowisko szefa reklamy chce awansować kogoś z wewnątrz wydawnictwa, trwają rozmowy z kandydatami.

W Stowarzyszeniu Wiosna Ewa Kozłowska została dyrektorem ds. relacji partnerskich. Organizacja ta, kierowana przez ks. Jacka Stryczka, prowadzi dwie znane akcje charytatywne i społeczne: „Szlachetną Paczkę” i „Akademię Przyszłości”.

Ewa Kozłowska od wiosny 2012 roku do jesieni 2014 była dyrektorem biura reklamy Wydawnictwa Bauer. Wcześniej w tym biurze pełniła funkcję zastępcy dyrektora i dyrektor działu reklamy pism kobiecych. W przeszłości związana była też z Agorą i Edipresse Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gremi Business Communications bez dyrektora reklamy. Odeszła Ewa Kozłowska

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dobre
pewnie dała taki sam popis jak w Bauerze.
26 21
odpowiedź
User
cybergwiazda
to moze wroce? ogarne wszystko. JA, ogarne!
13 12
odpowiedź
User
ania
Powodzenia Ewa!
19 15
odpowiedź