SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Havas Media przejmuje od RL Media budżet Grupy Kino Polska

Grupa medialna Kino Polska wybrała nowy dom mediowy. Agencja Havas Media będzie odpowiedzialna za obsługę w zakresie optymalizacji, planowania i zakupu mediów w kanałach online i offline oraz analityki danych kanałów telewizyjnych z portfolio Grupy, a także serwisu FilmBox+.

Article

W przetargu udział wzięły zarówno duże sieciowe domy mediowe jak i mniejsze niezależne agencje - ich nazw nie ujawniono.

Dotychczas usługi w zakresie planowania i zakupu mediów dla Grupy Kino Polska realizował dom mediowy RL Media.

- Planujemy dalej wzmacniać wizerunek produktów z portfolio Grupy i tak budować nasze marki, by w precyzyjny sposób odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagającej widowni - mówi Patrycja Gałązka, dyrektorka marketingu i rozwoju biznesu Grupy Kino Polska. - Agencja Havas Media przedstawiła najlepszą propozycję, która spełnia nasze wymagania w obszarze digitalowym i analitycznym. Bez wątpienia atutem było również kreatywne podejście Agencji, wachlarz jej autorskich narzędzi oraz doświadczony zespół, który będzie nas wspierał - dodaje Gałązka.

W portfolio Grupy Kino Polska znajdują się m.in. takie kanały telewizyjne, jak: Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, Dizi, Gametoon i kanały marki FilmBox.

Dołącz do dyskusji: Havas Media przejmuje od RL Media budżet Grupy Kino Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl