SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa TP otworzyła Ogrody Innowacji

Najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne Grupy TP i Grupy France Telecom są od piątku prezentowane w Ogrodach Innowacji, które otwarto w siedzibie Telekomunikacji Polskiej przy ul. Twardej 18 w Warszawie.

Jest to dziesiąta lokalizacja Ogrodów Innowacji na świecie.

Ogrody Innowacji w Warszawie są częścią globalnej sieci Grupy FT, w ramach której powstało już dziewięć lokalizacji: Issy-les-Moulineaux, Lannion, Rennes, Caen, Grenoble, Londyn, San Francisco, Tokio i Pekin. W Ogrodach prezentowane są innowacyjne usługi, nad którymi pracuje Grupa TP oraz nowe rozwiązania Grupy FT. Można tu zobaczyć produkty i usługi, które w przyszłości dostępne będą zarówno w domu, jak i w biurze, a także najnowsze możliwości telefonii komórkowej. Ogrody Innowacji to także miejsce, gdzie Grupa TP prezentuje swój potencjał innowacyjny jako operator zintegrowany.

Wspólnym elementem Ogrodów Innowacji na świecie (z wyjątkiem Londynu i San Francisco) jest usługa Realmeet Room – sala umożliwiająca organizowanie wideokonferencji (spotkań, szkoleń, prezentacji) między uczestnikami przebywającymi na różnych kontynentach, dzięki wykorzystaniu łączy ADSL. W przeciwieństwie do typowego połączenia wideo, obraz na monitorze odzwierciedla rozmówcę w rzeczywistych rozmiarach, co daje wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu.

W warszawskich Ogrodach Innowacji będą odbywać się „na żywo” prezentacje najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych m.in. dla przedstawicieli kluczowych klientów, środowisk naukowych, instytucji publicznych i samorządowych oraz dziennikarzy. Innowacyjne rozwiązania pokazywane w Ogrodach Innowacji będą systematycznie rozszerzane - informuje Jacek Kalinowski, Rzecznik Grupy TP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa TP otworzyła Ogrody Innowacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl