SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Berezowski: z 180heartbeats + Jung v. Matt do CheeseCat.com

Grzegorz Berezowski odchodzi z agencji 180heartbeats + Jung v. Matt, w której był partnerem i dyrektorem strategicznym. Obejmuje funkcję prezesa i dyrektora zarządzającego w firmie CheeseCat.com.

Grzegorz Berezowski: z 180heartbeats + Jung v. Matt do CheeseCat.com

W 180heartbeats + Jung v. Matt Grzegorz Berezowski pracował przez sześć lat. W związku z jego odejściem w agencji nastąpiły zmiany organizacyjne. Bezpośrednią opiekę nad zespołem planerów i analityków objął dyrektor zarządzający Marcin Gaworski, zespół user experience będzie nadzorowany przez dyrektora rozwoju Adriana Samborskiego, a zespołem social media będzie kierował dyrektor kreatywny Mikołaj Sadowski.

Grzegorz Berezowski obejmie teraz funkcję prezesa i dyrektora zarządzającego w CheeseCat.com, firmie zajmującej się tworzeniem rozwiązań usprawniających zarządzanie komunikacją marketingową w mediach społecznościowych. Poprzednio prezesem CheeseCat.com był Kornel Kulisiewicz, który obecnie odchodzi z firmy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Berezowski: z 180heartbeats + Jung v. Matt do CheeseCat.com

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
News
I to jest news!
10 8
odpowiedź
User
Mamelucka Mamałyga
To jest informacja, a nie to co widzimy dziś na górze - setny news o porażce Julka, Czabański, Trybuna i top100 poradników. Co to jest Wirtualnemedia czy "Z życia aparatkczyków Vol. 1437"?
10 8
odpowiedź