SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grzegorz Esz i Christopher F. Biedermann w zarządzie UPC Polska

Grzegorz Esz zostanie w grudniu br. nowym dyrektorem marketingu sieci kablowej UPC Polska, zaś Christopher F. Biedermann obejmie w spółce funkcję dyrektora finansowego. Obaj zostaną też członkami zarządu firmy.

Grzegorz Esz i Christopher F. Biedermann w zarządzie UPC Polska

Esz stanie na czele nowo powstałego pionu marketingu UPC Polska. Jak informowaliśmy, powstał on z podziału komórek marketingu i sprzedaży. Sprzedaż połączona została wraz z obsługą klientą i na czele tego nowego pionu stoi teraz Jarosław Pijanowski, dotychczasowy dyrektor marketingu i sprzedaży (więcej na ten temat).

Grzegorz Esz do końca czerwca br. pełnił funkcję dyrektora ds. komercyjnych i członka zarządu Netii (poznaj szczegóły). Doświadczenie zdobywał m.in. w Supernova Capital, gdzie zajmował się projektami telekomunikacyjnymi i medialnymi, w Polskiej Telefonii Cyfrowej (T-Mobile) i TDC Internet Polska S.A oraz w MTC, największym rosyjskim operatorze komórkowym notowanym na giełdzie NASDAQ, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa i CMO odpowiedzialnego za Ukrainę, Białoruś, Uzbekistan, Kazachstan i Rosję. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz London Business School w Londynie.

Z kolei na stanowisku dyrektora finansowego operatora Christopher F. Biedermann zastąpi Joannę Nieckarz, która odeszła latem z UPC do Polkomtela (dowiedz się więcej).

Biedermann poprzednio pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora finansowego w firmie CEDC notowanej na giełdzie NASDAQ i Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w takich firmach jak General Electric gdzie pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu dla oddziałów w Polsce orz Coca-Cola HBC S.A. w Słowenii, Londynie i Polsce, gdzie piastował m.in. funkcje dyrektora operacyjnego, członka korporacyjnego zespołu finansowego oraz dyrektora finansowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Esz i Christopher F. Biedermann w zarządzie UPC Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zdziś
Esz wszędzie gdzie był to był wylewany na pysk. Potrafi spieprzyć wiele. Czaruje i niewiele potrafi.
odpowiedź
User
korrado
Nie zgodze się z przedmówcą... jak sam zauważyłeś... czarować potrafi. W korporacjach, do których trafia to daleko istotniejsza umiejętnośc niż myślenie strategiczne czy wiedza i umiejętności. Dobrze mu tam będzie... swoje zarobi, wiele nie zdziała, krzywdy też nikomu nie zrobi, bo takie struktury nie dają sobie zrobić krzywdy, wiele pieniędzy wyda (a raczej "spali) i znowu odejdzie gdzieś dalej zostawiając po sobie... a co, to już wiedzą tylko ci co go zatrudniali czy z nim pracowali. Trzymaj się UPC... za kieszeń :)
odpowiedź