SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Grzegorz Jankowski z programem „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News

W najbliższy piątek Polsat News zacznie emisję nowego programu publicystycznego „Dobry wieczór Polsko”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski, były redaktor naczelny „Faktu”, obecnie współpracujący z Superstacją i Polskim Radiem 24.

Article

Grzegorz Jankowski zapowiedział, że „Dobry wieczór Polsko” będzie „o zwykłych sprawach zwykłych Polaków”.

Program będzie emitowany w Polsat News w piątki o godz. 20:00. Poprzednio w tym paśmie pokazywano „Tak czy nie?”, nadawane też od poniedziałku do czwartku.

Polsat News zaczął już emitować zwiastun „Dobry wieczór Polsko”.

Grzegorz Jankowski w latach 2003-2014 był redaktorem naczelnym „Faktu”. Od marca 2016 roku prowadzi swój cotygodniowy autorski program „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” w Superstacji, a od wiosny ub.r. - piątkowe wydania „Debaty poranka” w Polskim Radiu 24.

Według badania Nielsen Audience Measurement w listopadzie ub.r. Polsat News miał 0,97 proc. udziału w rynku oglądalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Jankowski z programem „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kris
U pa de czek. A jak tam kredycik na A8, już spłacony?
18 8
odpowiedź
User
Henio
W PR 24 zachowuje się jak kretyn i na to idą pieniądze podatników.
36 14
odpowiedź
User
wyrob
Cytat z powyższego wideo: "2500 to nie pensja, ale zwykła jałmużna". No, nieźle sobie Polsat w stopę strzelił...
28 7
odpowiedź
User
amy
To ten brzydki gość co krzyczy jak mówi? Przewiduję że będzie hit w piątkowe wieczory :-) . Ale rozumiem władze Polsatu - dla równowagi dla nieoglądalnego Durczoka dali
nieoglądalnego zwolennika PiS
31 12
odpowiedź
User
Becia Kempa
Sprawy zwykłych ludezi? Pewnie jak w Fakcie gdy był naczelnym. "Ufo podało mi numery totolotka" albo "zaatakowała mnie suszarka". To będzie hit!
22 7
odpowiedź
User
Artek
On w tym zwiastunie próbuje chyba naśladować śp. Tadeusza Mosza. Jakieś takie udawane i sztuczne.
18 9
odpowiedź
User
cromo
ten facet to gwarancja wielomilionowej widowni
12 22
odpowiedź
User
powrót do przeszłości
był królem, gdy szefował "Faktowi", no ale nietrudno było osiągnąć sukces z tak dużym zespołem, wsparciem zagranicznego wydawcy i pieniędzmi, jakie wtedy poszły na tę inwestycję. bez tych trzech czynników niestety GJ nie ma nic do zaproponowania - ani on mądry, ani nie jest osobowością tv
21 10
odpowiedź
User
XYZ
Żałosny człowiek, który swoim wyrachowaniem w Fakcie przyspieszył upadek polskiego dziennikarstwa. A najsłabsze jesto to, że takie osoby jak on czy Durczok cały czas funkcjonują w "przestrzeni medailnej". I to też w jakiś sposób mówi wszystko o naszej medialnej rzeczywistości.
18 8
odpowiedź
User
Student
Nie jestem z tej tzw. branży, ale nie trudno mi zauważyć, że po jawnych nazwiskach Jankowski i Durczok " jadą " ukryci pod pseudonimami anonimowi wpisowicze. Trudno więc ustalić, czy wpisują się z zawodowej zazdrości ci, którzy nie mają medialnych dokonań i tylko dogryzają zza węgła.
Jakoś Pan Solorz nie zatrudnia tych anonimów, tylko powierza programy ludziom z doświadczeniem i dokonaniami zawodowymi.
10 14
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing