SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gwiazdy promują akcję CU Vita-tour

Joanna Jabłczyńska, Wojciech Brzozowski i Andrzej Piaseczny zaangażowali się w promocję bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach Akcji Commercial Union Vita-tour.

12 sierpnia rusza piąta edycja Akcji bezpłatnych badań profilaktycznych Commercial Union Vita-tour organizowana przez magazyn o zdrowiu VITA należący do Wydawnictwa Edipresse Polska i grupę finansowo-ubezpieczeniową Commercial Union.

  

W tym roku po raz pierwszy w akcji wezmą udział gwiazdy: Joanna Jabłczyńska, Wojciech Brzozowski i Andrzej Piaseczny. Gwiazdy włączą się w kampanię reklamową akcji, a także będą aktywnie uczestniczyć w akcji w poszczególnych miastach – stając się ambasadorami akcji Commercial Union Vita-tour i zachęcając ludzi do przeprowadzania regularnie badań profilaktycznych. W Warszawie obecni będą: Joanna Jabłczyńska i Wojciech Brzozowski, w Łodzi Andrzej Piaseczny, w Krakowie i Zakopanem Joanna Jabłczyńska, zaś w Gdańsku i Sopocie Wojciech Brzozowski.

Kampania reklamowa, która już się rozpoczęła skierowana jest do wszystkich osób pomiędzy 30 a 55 rokiem życia. Obejmie pisma należące do wydawnictwa Edipresse Polska: Vita, Uroda, Przekrój, Przyjaciółka, Twoje Dziecko, Mamo to Ja oraz Viva. Wkrótce rozpocznie się również kampania promocyjna w Radiu Zet, które jest ogólnopolskim patronem radiowym akcji oraz kampania w TVP 3 i TVN Style.

Podstawowym zadaniem kampanii będzie informowanie o miejscu, terminach akcji jak i propagowanie profilaktyki zdrowotnej.

W ramach akcji od 12 do 27 sierpnia w 6 miastach Polski w godzinach od 11:00 do 19:00 będzie można bezpłatnie przeprowadzić następujące badania profilaktyczne:
USG piersi dla kobiet w wieku 20-48 lat,
pomiar ciśnienia tętniczego we krwi,
pomiar poziomu cukru we krwi,
badanie poziomu cholesterolu we krwi,
badanie ortopedyczne*,
dermatologiczna ocena znamion skóry,
wstępne badanie genetyczne (ankieta genetyczna).
*w przypadku osób niepełnoletnich badanie może odbyć się jedynie w obecności rodziców lub opiekunów

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc możliwe jest poddanie się tylko jednemu spośród badań: USG, ortopedyczne oraz ocena stanu skóry. Na te badania prowadzone będą zapisy na miejscu Akcji od godziny 11:00 do wyczerpania miejsc. Badanie poziomu glukozy, cholesterolu, pomiar ciśnienia tętniczego prowadzone są bez zapisów.
W czasie czterech poprzednich Akcji zostało przebadanych ponad 40.000 osób. Cykliczne akcje bezpłatnych badań pozwoliły również ogromnej liczbie osób na zrozumienie znaczenia profilaktyki w ich życiu.
W trakcie tegorocznej akcji  w ciągu trzech tygodni ambulans zdrowia odwiedzi następujące miejsca:

Data
Dzień
Miasto
Lokalizacja
Tydzień I
12.08.2006
Sobota
Warszawa
parking przy Placu Zamkowym
13.08.2005
 Niedziela
Łódź
parking przy skrzyżowaniu                   ul. Piotrkowskiej i Piłsudskiego
Tydzień II
19.08.2006
 Sobota
Kraków
Galeria Kazimierz, ul. Podgórska
20.08.2006
Niedziela
Zakopane
Plac Niepodległości k. Krupówek
Tydzień III
26.08.2006
 Sobota
Gdańsk
Targ Węglowy
27.08.2006
Niedziela
Sopot
Bohaterów Monte Cassino (deptak)/Haffnera


Celem ogólnopolskiej akcji bezpłatnych badań profilaktycznych Commercial Union VITA-tour jest przed wszystkim promowanie profilaktyki. Taka promocja odbywa się poprzez systematyczne przypomnienie i uświadomienie ludziom jak ważne są regularne badania profilaktyczne. Istotną rolę odgrywa również szerzenie wiedzy o metodach zapobiegania chorobom i uświadomienie, że właśnie dzięki profilaktyce, wcześnie wykryta choroba może być pokonana skutecznie i w sposób nieinwazyjny. Akcja pozwala nie tylko na skorzystanie z bezpłatnych badań, ale także na wymianę doświadczeń i porad związanych z profilaktyką i zasadami zdrowego stylu życia, takimi jak prawidłowe żywienie czy aktywność fizyczna.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gwiazdy promują akcję CU Vita-tour

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl