SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Firma Httpool by Aleph zmienia nazwę

Firma marketingowa Httpool by Aleph będzie działała pod marką Aleph. To część globalnego ujednolicenia nazw w koncernie Aleph Group.

Justyna Duszyńska, CEO polskiego oddziału Aleph GroupArticle

W komunikacie wyliczono, że ujednolicenie nazw firm należących do Aleph Group umożliwi lepszą współpracę i dzielenie się wiedzą, usprawni rozwój zawodowy i zwiększy możliwości oferowania klientom w różnych krajach pełnego pakietu usług holdingu, na czele z tymi z obszaru marketingu internetowego.

Rebranding ma też wspierać ekspansję Aleph Group. Od 2021 roku koncern rozszerzył swoją działalność z 90 do 130 rynków, obsługuje obecnie ponad 45 partnerów (platform cyfrowych). Natomiast do 2026 roku chce być obecny w przeszło 150 krajach i obsługiwać ponad 60 czołowych platform cyfrowych. W ostatnich miesiącach Aleph Group wprowadził do oferty rozwiązania spoza obszaru marketingowego: Aleph Payments i Aleph Express.

- Idea projektu One Brand wykracza daleko poza ujednolicenie naszej identyfikacji wizualnej. Chodzi o wdrażanie misji Aleph Group na lokalnych rynkach na całym świecie, w tym w Polsce. Chcemy oczywiście kształtować przyszłość rynku reklamy digital, ale mamy też ambicje, by w oparciu o innowacje digitalowe oraz inicjatywy edukacyjne wspierać rozwój zawodowy ekspertów i przyspieszać wzrost gospodarczy na rynkach, na których działamy - opisuje Justyna Duszyńska, CEO polskiego oddziału Aleph Group.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W efekcie rebrandingu polska firma Httpool by Aleph będzie funkcjonować pod marką Aleph, natomiast formalna nazwa spółki pozostanie bez zmian - Httpool Polska.

- Zmiana, która zachodzi teraz w Aleph nie ma na celu zwykłego rebrandingu. Rozpoczynamy nowy i ekscytujący biznesowy rozdział, łącząc wszystkich naszych lokalnych ekspertów oraz autorską technologię pod jedną globalną, silną marką Aleph. Taki jest cel strategiczny inicjatywy One Brand, która w efekcie pozwoli nam dostarczać jeszcze większą wartość dodaną naszym partnerom i reklamodawcom w Polsce oraz w regionie, pomagając im jednocześnie rozwijać się na dużą skalę - zapewnia Justyna Duszyńska, CEO polskiego oddziału Aleph Group.

Koncern Aleph ma obecnie ponad 65 biur na całym świecie, zatrudnia przeszło 1,5 tys. pracowników.

Dołącz do dyskusji: Firma Httpool by Aleph zmienia nazwę

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
emanuel
napewno lepsza nazwa od HTTTKSNHAJBGSVAGF
odpowiedź
User
kolonializm
rzygam tym kolonializmem i nazwami paskudnymi nijak brzmiącymi, w ukropolin nic już polskiego nie ma, tylko obcy drenownicy.
odpowiedź