SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hubert Orzechowski: z Wirtualnej Polski do „Gazety Wyborczej”

Hubert Orzechowski, który do tej pory pracował w portalu Money.pl oraz WP.pl (Wirtualna Polska) od początku grudnia rozpoczyna pracę w „Gazecie Wyborczej” (Agora).

fot. Hubert Orzechowski Article

W serwisie biznesowym Wirtualnej Polski - Money.pl oraz w WP Finanse Orzechowski pracował od stycznia br. Przygotowywał materiały społeczno-ekonomiczne oraz na tematy konsumenckie.

Wcześniej przez pół roku pracował w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, gdzie pisał teksty dla działu Ekonomia i Społeczeństwo. W swojej karierze był również związany przez kilka lat (z przerwami) z „Newsweek Polska” (zarówno z gazetą, jak i portalem) oraz współpracował z „My Company Polska”. Obecnie pisze również dla „Newsweek Historia”.

W „Gazecie Wyborczej” będzie pracować w dziale gospodarczym.  

Spadek sprzedaży „Gazety Wyborczej”

Według danych ZKDP w pierwszych trzech kwartałach br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 93 846 egz., o 16,8 proc. mniej niż rok wcześniej. Przychody ze sprzedaży „GW” wyniosły w tym okresie 66,4 mln zł (po spadku o 5,3 proc. w skali roku), a z reklam w „GW” - 58,6 mln zł (po spadku o 7,1 proc.).

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. portal Wyborcza.pl zanotował 6,14 mln użytkowników i 54,55 mln odsłon, a Wyborcza.biz - 988,1 tys. użytkowników i 1,78 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hubert Orzechowski: z Wirtualnej Polski do „Gazety Wyborczej”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Axe
Kamiladze?
16 9
odpowiedź
User
Antypetru
News dnia. Wyborcza zatrudnia :)
21 8
odpowiedź
User
Praca
Z wirtualnych parówek do partyjnej gadzinówki? Jednak przed odejściem trzeba było poszukać czegoś lepszego :)
15 11
odpowiedź
User
.
News dnia. Wyborcza zatrudnia


dziesięciolecia :))

Tylko czy to aby prawda, bo może mu tylko ktos powiedział dopiero by przyszedł pogadać, a ten pochwalił się matce z którą wciaż mieszka, że wreszcie znalazł pracę.
8 9
odpowiedź