SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IAA Polska świętuje 30. urodziny, ma jubileuszową identyfikację wizualną

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA obchodzi swoje 30-lecie. Z tej okazji odbyła się specjalna gala, a organizacja zmodyfikowała swoją identyfikację wizualną.

Article

IAA Polska od 30 lat jako jedyna organizacja skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji reklamowej - marketerów, media i agencje.

- IAA Polska w partnerstwie z innymi organizacjami pracuje nad rozwiązaniami problemów ważnych dla całego rynku komunikacji marketingowej: powstanie w Polsce JICa, współpraca nad wdrażaniem rozwiązań ESG, czy obrona wolności wypowiedzi i wolności gospodarczej, to tylko niektóre z nich. Ochrona interesów branży, czy dbanie o najwyższe standardy są nie tylko wciąż potrzebne, ale wręcz zyskują na znaczeniu. – podkreśla Agnieszka Sora, prezeska zarządu IAA Polska, Regional Consulting Lead NCE GfK, która wraz z Jerzym Minorczykiem, dyrektorem generalnym IAA Polska, poprowadziła jubileuszową galę stowarzyszenia. Gościło na niej 250 osób.

- Te 30 lat to niezwykle intensywny rozwój branży. Powiedzenie „mrugnij, a przegapisz coś ważnego” dotyczy jej bardziej niż jakiejkolwiek innej. Wciąż byliśmy i jesteśmy świadkami wielu dynamicznych zmian i rewolucji. A IAA Polska udaje się trzymać rękę na pulsie aktualnych trendów i innowacji. Nie przestaje inspirować, a tworzone tu projekty, jak program liderski Marketing Masterminds, mają dużą szansę na implementację także w innych oddziałach Stowarzyszenia – powiedziała Dagmara Szulce, managing director IAA Global.

W trakcie gali prezydenta IAA Malezja John D. Chacko  zapowiedział Światowy Kongres IAA, który odbędzie się w marcu 2024 roku w Malezji.

Z okazji 30-lecia IAA Polska przygotowano jubileuszowe logo oraz system identyfikacji - projekty wizytówek, akcydensów, czy KV do komunikacji w kanałach social mediowych. Nową identyfikację wizualną przygotowała agencja Communication Unlimited

Za kreację, organizację i produkcję gali odpowiadała agencja Imagine Nation.

Dołącz do dyskusji: IAA Polska świętuje 30. urodziny, ma jubileuszową identyfikację wizualną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl