SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IBOR: Jak Polacy wyznają miłość?

Miłość najlepiej wyznać osobiście i prosto w oczy - uważa niemal 92 proc. ankietowanych przez Instytut Badania Opinii RMF.

Prawie 3 sentymentem darzy również miłosne listy, choć te – niestety – odchodzą do lamusa.
 
Zdaniem Polaków mówienie o uczuciach i wyznawanie sobie miłości jest ważne. 85 proc. z nas uważa, że liczy się bardziej fakt i gotowość wypowiedzenia słowa „kocham” niż okoliczności i sposób, w jaki to zrobimy.

Formy i sposoby wyznawania uczuć nie cieszą się jednakowym poparciem wśród respondentów. 92 proc. ankietowanych uznało, że najstosowniej jest wyznać miłość osobiście, bezpośrednio, prosto w oczy ukochanej osoby. List miłosny cieszy się sympatią wśród 72 proc. badanych. Polacy są natomiast mniej przekonani do współczesnych form komunikowania się. Tylko trochę ponad 22 proc. respondentów uznało, że e-mail jest odpowiednim sposobem. Niecałe 20 proc. Polaków wybrałoby SMS na właściwą formę wyznania miłości.

Jak Polacy mówią magiczne dwa słowa: Kocham Cię? Z ankiety przeprowadzonej przez Instytutu Badań Opinii RMF wynika, że jeśli już wyznajmey komuś miłość, to najcześciej są to ... dzieci. Tylko co trzeci mąż wyznaje miłość swojej żonie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IBOR: Jak Polacy wyznają miłość?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl