SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Idea - nowy portal informacyjny

PTK Centertel, operator sieci Idea, w najbliższych dniach (od 25.11.br.) uruchomi nowy serwis Idea.pl, charakteryzujący się m.in.: rozbudowanym systemem personalizacji i interaktywną skrzynką SMS-owo mailową. Idea wprowadziła nowatorskie rozwiązania, które umożliwiają korzystanie ze wszystkich jego usług i informacji za pośrednictwem zarówno Internetu, WAP, jak i SMS'ów. W ten unikalny na rynku polskim sposób informacje nt. wszystkich usług oferowanych przez sieć Idea zostały zgromadzone w jednym miejscu.

System personalizacji portalu Idea.pl dostosowuje zawartość i wygląd wyświetlanych stron do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki temu już na stronie głównej dostępne są informacje o promocjach i ofercie operatora dostępnych indywidualnie dla konkretnego użytkownika.

Dla zarejestrowanych użytkowników (nie koniecznie klientów sieci Idea) dostępne będzie unikatowe rozwiązanie - interaktywna skrzynka wiadomości umożliwiająca wysyłanie jak i odbieranie SMSów i poczty elektronicznej.

Każdy użytkownik otrzymuje odnawiany co miesiąc pakiet darmowych SMSów w serwisie Idea.pl. Na wysłaną z jego konta wiadomość będzie można odpowiedzieć, w taki sam sposób w jaki dotychczas można było odpowiedzieć tylko na SMSy przychodzące z innego telefonu komórkowego. Wybierając w telefonie opcję "ODPOWIEDZ" sprawimy, że wiadomość trafi do jego skrzynki wiadomości na stronie www. W razie wyczerpania darmowego limitu, w prosty sposób będzie można doładować konto SMSowe. SMSy wysyłane z serwisu będą dużo tańsze. Nowa wersja poczty elektronicznej umożliwia także odbieranie wiadomości z innych kont pocztowych. Do dyspozycji użytkowników serwisu zostały także oddane: kalendarz, notatnik, menedżer zadań. Informacje o nowej poczcie, zaplanowanych spotkaniach oraz zadaniach są wysyłane w formie SMSów.

Podobnie, jak na stronach www, tak i w przypadku korzystania z telefonu, zatroszczono się o ergonomię stron WAP. Dlatego też zarówno rejestracja jak i dostęp do usług oferowanych przez portal Idea.pl jest możliwy zarówno z Internetu, jak i bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Zarejestrowani klienci "Idei dla Ciebie" mogą zaprenumerować miesięcznik Idea Mobile w wersji elektronicznej, a jeżeli są członkami Idea Profit, także wydawnictwa tego programu.

Ponadto wszyscy odwiedzający portal otrzymali nowe narzędzia: wirtualny doradca, czyli "Która oferta jest dla mnie najlepsza", który wybierze najbardziej optymalną dla nas ofertę, oraz słownik, który pozwoli swobodniej poruszać się w świecie technologii GSM czyli pomoże zrozumieć terminy, które dotychczas były niezrozumiałe.

Udostępnione zostały także dwie nowe sekcje: Frequently Asked Questions, oraz Forum. W sekcji FAQ znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane dotychczas pytania przez klientów operatora sieci komórkowej Idea. Forum stanowi zaproszenie użytkowników do współredagowania zawartości portalu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Idea - nowy portal informacyjny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl