SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Infor Biznes oszczędza, więc zmniejsza zarząd

Spółka Infor Biznes, wydawca “Dziennika Gazety Prawnej”, zdecydowała o zmniejszeniu składu zarządu z trzech osób do jednej. Jednocześnie oficjalnie powołano nowego redaktora naczelnego “DGP”.

Infor Biznes oszczędza, więc zmniejsza zarząd

Z funkcji wiceprezesów Infor Biznes odwołani zostali Bohdan Gawroński (odpowiedzialny był za sprawy wydawnicze i marketingowe) oraz Jan Jaworowski (odpowiedzialny za projekty Internetowe i wydania elektroniczne). Obaj rozstają się z wydawnictwem. Prezesem Infor Biznes pozostaje Ewa Świstuniuk. - Zmiany organizacyjne związane są z działaniami oszczędnościowymi - wyjaśnia nam Marcin Malinowski, rzecznik prasowy Grupy Infor PL.

28 października br. oficjalnie redaktor naczelną “Dziennika Gazety Prawnej” została Jadwiga Sztabińska, dotychczasowy pierwszy zastępca naczelnego. Sztabińska faktycznie kieruje redakcją tytułu od 6 października, kiedy z Infor Biznes rozstał się poprzedni szef gazety Tomasz Wróblewski. Został on wiceprezesem Presspubliki i redaktorem naczelnym “Rzeczpospolitej” (więcej na ten temat).

Marcin Piasecki, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego “DGP”, awansował na stanowisko wydawcy. Zastępcami redaktora naczelnego tytułu pozostają Andrzej Andrysiak i Marek Kutarba.

Przypomnijmy, że w połowie października “Dziennik Gazeta Prawna” zyskał nową makietę i odświeżoną zawartość (dowiedz się więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Infor Biznes oszczędza, więc zmniejsza zarząd

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wcale nie purysta jezykowy
ale zwracam uwagę, że jak piszemy o dwóch mężczyznach, to "OBAJ". W tym wypadku "oboje" sugerują raczej instrumenty.
8 8
odpowiedź
User
Ryba
Może to są obojniaki ?
8 8
odpowiedź
User
Janek
Szkoda chłopaków, byli bardzo pracowici i znali się na swoich działkach.
8 8
odpowiedź
User
olo
Zarządzanie tanie niesłychanie:) Zarząd dużej spółki medialnej będzie jednoosobowy - to raczej dobrze spółce nie wróży, jedna osoba tego nie ogarnie w sposób, który by zapewnił realizację planów.
A swoją drogą ciekawe kiedy Pani Ewa znajdzie się w sytuacji swoich poprzedników. Ja jej daję max. 12 miesięcy w tej sytuacji i będzie zmiana na samym szczycie...
8 8
odpowiedź
User
ktoś
Ha ha - z wice na wydawcę to w DGP bynajmniej nie awans.
8 8
odpowiedź