SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Instytut Solidarności i Męstwa ogłosił konkurs na logo, nagrodą 20 tys. zł

Utworzony w listopadzie ub.r. Instytut Solidarności i Męstwa ogłosił konkurs na swoje logo, które będzie wykorzystywać m.in. na stronie www i we wszelkich materiałach. Nagrodą w nim jest 20 tys. zł.

Piotr Gliński podczas uroczystości zaprzysiężenia Rady Ministrów, w Pałacu Prezydenckim. fot.: Danuta Matloch Article

Instytut Solidarności i Męstwa (ISiM) powstał 9 listopada 2017 roku. Jego zadaniem jest m.in. prowadzenie badań naukowych oraz upowszechnianie wiedzy o osobach zasłużonych dla ratowania polskich obywateli m.in. podczas II wojny światowej oraz przedstawiania ich do wyróżnienia Medalem „Virtus et Fraternitas”.

W ogłoszonym konkursie na logo tej instytucji mogą wziąć udział osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, w tym graficy, projektanci, artyści plastycy, absolwenci i pracownicy naukowi wyższych uczelni artystycznych, niezwiązani z Instytutem Solidarności i Męstwa.

Zgłoszenia do konkursu, czyli portfolio podmiotów biorących udział w konkursie należy przesyłać do 11 lutego. Przesłane projekty oceni komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Instytutu oraz niezależnych ekspertów zewnętrznych. Wstępna lista finalistów konkursu zostanie ogłoszona 15 lutego, a zwycięzca ma być wybrany 20 marca.

Nagrodą w konkursie jest 20 tys. zł i zaproszenie do złożenia zwycięskiego projektu logo w celu przygotowania pełnego systemu identyfikacji wizualnej Instytutu.

Logo będzie wykorzystywane na stronie internetowej, wszelkich materiałach instytutu, banerach, wystawach oraz publikacjach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Instytut Solidarności i Męstwa ogłosił konkurs na logo, nagrodą 20 tys. zł

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sfrustrowany
Kolejna instytucja by po upychać swoich kolesi i płacić im z Państwowych pieniędzy. Dojna zmiana. Tylko Misiewicze, Małgorzaty Sadurskie i Ewy Bugały
11 11
odpowiedź
User
Dustman
Kolejna instytucja by po upychać swoich kolesi i płacić im z Państwowych pieniędzy. Dojna zmiana. Tylko Misiewicze, Małgorzaty Sadurskie i Ewy Bugały

A znasz w historii jakiekolwiek instytucje państwowe, które płaciły z państwowych pieniądzy "nie-swoim kolesiom"? Niestety, PiS robi dokładnie to samo co robiły poprzednie rządy
10 9
odpowiedź