SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Witwicki, Zdanowicz, Resich i Białkowski w podcastach video w Interii, nowością „Żony Warszawy” Igora Nowińskiego

Wraz z początkiem września w Interii wystartował nowy sezon podcastów, które przygotowują Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Alicja Resich, Przemysław Białkowski, Robert Gwiazdowski i Tomasz Lejman. W środę zadebiutował nowy podcast video Igora Nowińskiego z udziałem uczestniczek nowego programu Polsatu „The Real Housewives. Żony Warszawy”.

Article

Interia jesienią br. we wtorki będzie prezentować nowy sezon podcastu video eksperta i felietonisty portalu Roberta Gwiazdowskiego, który komentować będzie najważniejsze zjawiska w polskiej polityce w okresie przedwyborczym oraz omówi gospodarcze wyzwania dla biznesu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W środy w cyklu „Zielona Interia” będą się pojawiać materiały Przemysława Białkowskiego poruszające tematy ekologii z udziałem aktywistek o ochronie środowiska, przyrodzie i zagrożonych gatunkach.

Dzień później w portalu będzie ukazywał się trzeci sezon podcastu video „Zdanowicz pomiędzy wersami”. Katarzyna Zdanowicz wspólnie z gwiazdami i specjalistami rozprawi się ze stereotypami i uprzedzeniami.

W piątki udostępniane będą premierowe odcinki podcastu video Piotra Witwickiego oraz kolejne odsłony cyklu „Interia Bliżej Świata”. - Program redaktora naczelnego Interii to rozmowy na nieoczywiste tematy, odważne pytania i różnorodne perspektywy prezentowane przez gości. Ciekawość zamiast narzucenia tez i ideologizowania. Z kolei w ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” użytkownicy otrzymają dostęp do materiałów z najlepszych redakcji na świecie („The Washington Post”, „The Guardian”, „The Economist”, „The Observer”, „The Spectator”, „Le Monde” i „El Pais”) - informuje biuro prasowe Interii.

Na sobotę zaplanowano nowe wywiady i reportaże w ramach magazynu „Tygodnik Interii”. Flagowym projektem serwisu jest cykl „Pytania” Karoliny Olejak.

„Zbliżenia” Alicji Resich w niedziele

Podcastowy tydzień w Interii będzie zamykał w niedzielę program Alicji Resich „Zbliżenia”. Dzięki niemu użytkownicy portalu dowiedzą się, które doświadczenia, wartości i cechy doprowadziły największe osobowości kultury i show-biznesu w Polsce  do obecnego miejsca w karierze i życiu.

Portfolio Interii uzupełni program Tomasza Lejmana „+49”. Korespondent Polsat News i dziennikarz Interii skomentuje w nim najważniejsze wydarzenia w Niemczech oraz przedstawi polskie spojrzenie na sprawy zachodniego sąsiada. Program nie posiada stałego dnia emisji. Będzie publikowany raz w tygodniu w zależności od sytuacji w Niemczech.

Nowy podcast „Żony Warszawy” w środy

Czytelnicy Interii w środy od 6 września mogą oglądać nowy program „Żony Warszawy”. To cykl Igora Nowińskiego, który rozmawia z uczestniczkami nadawanej w Polsacie polskiej edycji show „The Real Housewives”.

Według badania Mediapanel strony i aplikacje Grupy Polsat-Interia w sierpniu 2023 roku odwiedziło 20,4 mln realnych użytkowników.

Dołącz do dyskusji: Witwicki, Zdanowicz, Resich i Białkowski w podcastach video w Interii, nowością „Żony Warszawy” Igora Nowińskiego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Trololo
Jaka jest oglądalność tych podcastów z poprzednich sezonów? Dla konkurencji pytam.
odpowiedź