SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Interia z Credit Suisse Life & Pensions

Poczta Interia.pl dla Credit Suisse Life & Pensions

Interia.pl S.A. uruchomiła korporacyjny system poczty elektronicznej dla Credit Suisse Life & Pensions Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA, które jest kolejną instytucją finansową obsługiwaną przez INTERIA.PL. Wcześniej portal udostępnił własne rozwiązania pocztowe m. in. dla klientów Banku BPH S.A.

Projekt zrealizowany dla Credit Suisse Life & Pensions obejmował przygotowanie i wdrożenie systemu skrzynek e-mail dla pracowników i agentów towarzystwa. System, którego wdrożenie zostało właśnie zakończone, bazuje na sprawdzonych, autorskich rozwiązaniach pocztowych INTERIA.PL dostosowanych do specyficznych wymagań klienta. Portal odpowiada za hosting systemu we własnym data center oraz wsparcie techniczne użytkowników za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów portalu.

- Skrzynki poczty elektronicznej dostarczone przez INTERIA.PL staną się jednym z  narzędzi komunikacji w strukturze naszej firmy. O wyborze finalnego dostawcy rozwiązania zadecydowały poziom bezpieczeństwa systemu oraz przedstawione warunki oferty - powiedział Adam Taukert z Credit Suisse Life & Pensions, odpowiedzialny w spółce za komunikację medialną.

Obok projektowania i wykonawstwa serwisów WWW i systemów internetowych, systemy poczty elektronicznej dla instytucji są jednym z najważniejszych składników oferty technologicznej INTERIA.PL. W strukturze portalu od kwietnia 2004 r. funkcjonuje Dział Sprzedaży Technologii i Systemów, powołany do oferowania rozwiązań technologicznych INTERIA.PL klientom instytucjonalnym i firmom.

Grupa Credit Suisse z siedzibą w Zurychu jest wiodącą na świecie korporacją oferującą usługi finansowe. Na rzecz klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw Grupa Credit Suisse oferuje usługi private banking i doradztwa finansowego, a także rozwiązania emerytalne i ubezpieczeniowe pod marką Winterthur. W obszarze bankowości inwestycyjnej oferuje klientom instytucjonalnym, korporacyjnym, rządowym i indywidualnym usługi pośrednictwa finansowego. Akcje imienne Grupy Credit Suisse (CSGN) są notowane na giełdzie w Szwajcarii oraz w formie Amerykańskich Kwitów Depozytowych (CSR) w Nowym Jorku. Grupa zatrudnia około 60 000 pracowników na całym świecie. Na dzień 30 czerwca 2004 roku wartość zarządzanych przez Grupę aktywów wyniosła 1.247,3 mld franków szwajcarskich.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interia z Credit Suisse Life & Pensions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl