SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Artur Malinowski na czele połączonych iProspect, Amnet i DDS. Izabela Sochacka szefową Carat Polska

Dentsu Aegis Network Polska łączy agencję iProspect, Amnet i DDS w jeden podmiot. Szefem komórki iProspect zostanie Artur Malinowski. Jego miejsce na stanowisku dyrektora zarządzającego domu mediowego Carat Polska obejmie Izabela Sochacka.

Artur MalinowskiArticle

Od maja br. pod szyldem iProspect działać będą trzy połączone firmy: iProspect (112 osób), Amnet (23 osoby zajmujące się zakupem mediów w modelu programmatic) i DDS (Dentsu Data Services, 12 osobowy zespół zajmujący się analityką, danymi i marketing technology).

Jak podaje Dentsu, integracja kompetencji jest zgodna z modelem operacyjnym grupy „One Dentsu” przyjętym w zeszłym roku. Zgodnie z nim prace dla klientów są realizowane w ramach zespołów zintegrowanych - łączących wszystkie kompetencje wspierające biznes klientów, niezależnie od spółki.

- Integracja, którą właśnie prezentujemy to kolejny etap transformacji Grupy. Ma ona na celu dostarczanie naszym klientom kompleksowej i eksperckiej obsługi wraz z doradztwem i rozwiązaniami komunikacyjnymi opartymi zarówno na mediach tradycyjnych jak i digitalowych, przy każdorazowym wykorzystaniu danych i technologii. Nowy model koncentruje się na skrojonym do potrzeb klientów wykorzystywaniu potencjału grupy jak i naszych partnerów po stronie mediów. Będzie to miało bezpośrednie przełożenie na wzrost konkurencyjności, a także znaczną poprawę efektywności operacyjnej spółek w Grupie - mówi Rafał Wolnomiejski, chief ommercial officer w Dentsu Aegis Network Polska.

Wraz z integracją trzech spółek zmienia się skład zarządu iProspect. Nowym szefem zintegrowanego zespołu iProspect zostanie Artur Malinowski, dotychczasowy szef domu mediowego Carat z którym rozstaje się po czterech latach. Ewa Woroszył (chief financial officer Dentsu Aegis Network) zostanie członkiem zarządu spółki, zaś Dorota Grzywacz obejmie funkcję dyrektora operacyjnego.

Malinowskiego wspierać będzie też zespól dyrektorów iProspect: Aleksandra Ślusarska, Joanna Biolik, Anna Penkowska i Maciej Smogorzewski.

Poprzedni dyrektor zarządzający iProspect Kamil Borkowski rozstaje się z firmą z końcem maja.

Izabela Sochacka szefową Carat Polska

Od maja nowym dyrektorem zarządzającym Carat zostanie Izabela Sochacka, związana z Dentsu Aegis Network od 2006 roku. Sochacka połączy nową rolę ze zwierzchnictwem nad zespołem mediowym w dentsu X, które pełni od stycznia br.

Proces przejmowania obowiązków przez nowych dyrektorów zarządzających będzie realizowany w kwietniu.

Połączenie iProspect, Amnet i DDS jest kolejnym procesem integrowania usług w ramach Dentsu Aegis Network Polska. Pod koniec stycznia połączono firmy Red8 Events, Posterscope i Unlimited oraz dział mediowy Dentsu Aegis Network w agencję dentsu X oferującą usługi eventowe i mediowe.

Dołącz do dyskusji: Artur Malinowski na czele połączonych iProspect, Amnet i DDS. Izabela Sochacka szefową Carat Polska

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mirosław O.
To chyba, jak to w biznesie, z nadmiaru sukcesu sie łączą :)
odpowiedź
User
Paw
Iza, Artur, powodzenia!
odpowiedź
User
:)
Powodzenia Iza! Powodzenia Malin! Powodzenia Dorota! :)))
odpowiedź