SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Izabela Albrychiewicz liderem Wavemaker w Europie Środkowo-Wschodniej

Izabela Albrychiewicz, szefowa polskiego oddziału agencji mediowej Wavemaker (GroupM), z początkiem maja obejmie funkcję lidera agencji Wavemaker w hubie Europy Środkowo-Wschodniej. Nominacja została ogłoszona przez Ajita Verghese, global president market development.

Izabela Albrychiewicz Article

Region, za który będzie odpowiadała Izabela Albrychiewicz, obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, rynki bałtyckie oraz Bałkany. - Do obowiązków lidera hubu należeć będzie m.in. koordynacja sieci w Europie Środkowo-Wschodniej, wzmacnianie współpracy między rynkami, rozwijanie i wspieranie działań nowobiznesowych w regionie, dzielenie się wiedzą i wdrażanymi lokalnie innowacjami produktowymi - mówi Ajita Verghese.

Jak podano w komunikacie, polski oddział Wavemaker od lat odznacza się bardzo dynamicznym rozwojem w zakresie analityki, danych, kontentu czy technologii. Według ostatniego raportu RECMA reprezentuje 16 proc rynku agencyjnego. To tu rozwinął się jeden z pierwszych w sieci działów kontentowych, a także globalny zespół badań i innowacji.

Wavemaker Polska ma również doświadczenie w międzynarodowej koordynacji działań swoich klientów, takich jak m.in. Colgate Palmolive, Edgewell czy Huawei.

- To ważna decyzja dla sieci Wavemaker. Pozycja rynkowa agencji w regionie od lat jest silna i stabilna. Na kluczowych rynkach plasuje się w pierwszej trójce. Iza od lat aktywnie działa na rzecz zacieśniania współpracy w ramach GroupM w Polsce. Teraz wykorzysta swoje kompetencje w tym zakresie w hubie Wavemaker CEE - dodaje Anna Lubowska, CEO GroupM w Polsce.

Izabela Albrychiewicz pracuje w Wavemaker od 20 lat. Od 10 lat zarządza agencją w Polsce. Jest członkiem zarządu IAA w Polsce, członkiem zarządu SAR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Izabela Albrychiewicz liderem Wavemaker w Europie Środkowo-Wschodniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl