SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Celiński head of media & performance line w dentsu Polska

Od stycznia do dentsu Polska dołączy Jacek Celiński i obejmie stanowisko head of media & performance. W nowej roli będzie odpowiadał za kierunek rozwoju linii biznesowej media & performance w dentsu Polska i wchodzących w jej skład agencji Carat, iProspect i dentsu X.

Jacek CelińskiJacek Celiński

Dołączenie Jacka Celińskiego oznacza uzupełnienie zespołu zarządzającego i realizację strategii rozwoju grupy poprzez dalsze łączenie kompetencji w obszarach mediów, danych, commerce’u oraz kontentu.

 - Jacek będzie partnerem dla naszych klientów w realizacji ich wyzwań biznesowych, wykorzystaniu potencjału transformacji cyfrowej i innowacyjnym wykorzystaniu mediów. Jestem przekonany, że dzięki swojemu doświadczeniu wykorzysta całe spektrum możliwości jakie dają agencje mediowe Carat, iProspect i dentsu X oraz nasi partnerzy. Chcemy dostarczyć klientom najlepsze, powtarzalne doświadczenie i obsługę. Silne kompetencyjnie i stabilne zespoły oraz narzędzia i rozwiązania, które wychodzą naprzeciw wyzwaniom jutra, gwarantując skuteczną realizację celów. Jacek ma bogate doświadczenie z obszaru mediów, ecommerce, content i digital. Niewielu liderów posiada taki mix kompetencyjny, tym bardziej się cieszę, że zdecydował się udać w tę podróż wspólnie z nami - komentuje Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska & CEE.

Jacek Celiński ma ponad 20-letnie doświadczenie w marketingu. Zaczynał jako dziennikarz, potem przeszedł kolejno szczeble media plannera, account directora, executive directora, business directora, a ostatnio pełnił rolę head of e-commerce w Havas Media Group & Havas Creative.

- Rynek mediów, na skutek przenikających się i wzajemnie oddziałujących procesów zmian konsumenckich i technologicznych, jest dzisiaj niezwykle ciekawym i wymagającym biznesem. Dentsu ma olbrzymi potencjał i obserwuję jego konsekwentny rozwój w Polsce i Europie. Ostatnie lata i ekspansja na obszar CEE stwarzają olbrzymie możliwości i szanse dla aktualnych i przyszłych klientów dentsu. Cieszę się, że Sławek wraz z najbliższymi współpracownikami zaprosili mnie do zespołu dentsu –  komentuje Jacek Celiński.

Do Jacka Celińskiego raportować będą liderzy linii media & performance: Izabela Sochacka, client service director, Marta Kulik-Jastrzębska, media delivery director. Tomasz Dziekan (dotychczasowy interim pionu media&performance) wróci do pełnionej poprzednio roli – COO dentsu w Polsce & CEE.

Dołącz do dyskusji: Jacek Celiński head of media & performance line w dentsu Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Kolejna GŁOWA
odpowiedź