SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jak zrobić klikalną reklamę audio i skutecznie dotrzeć do klientów?

W dynamicznie zmieniającym się świecie reklamy, innowacyjne podejścia stają się kluczem do przyciągnięcia uwagi odbiorców i skutecznego przekazu reklamowego. Yanosik, znany system dla kierowców, wprowadził nowatorskie rozwiązanie, które łączy reklamę bannerową z reklamą głosową w Radiu Yanosik. Dzięki tej synergii, reklamodawcy mogą dotrzeć do swoich potencjalnych klientów w sposób werbalny i wizualny jednocześnie, tworząc unikalne "klikalne audio".

Nieszablonowe podejście do reklamy

Reklama w dzisiejszych czasach wymaga innowacyjnych rozwiązań, które przyciągną uwagę odbiorców i skutecznie przekonają ich do działania. Jednym z najnowszych trendów jest połączenie różnych kanałów komunikacji w taki sposób, aby przekaz był maksymalnie efektywny.

Yanosik, popularna aplikacja nawigacyjna, wprowadziła takie nowatorskie podejście, łącząc siłę reklamy bannerowej z reklamą głosową w Radiu Yanosik. Dotarcie do użytkownika z komunikacją werbalną i wizualną, w tym samym czasie, znacznie zwiększa szansę na to, że zwróci on uwagę na przekaz reklamy i wykona pożądaną akcję.

Klikalna reklama audio - czy to możliwe?

W aplikację Yanosik wbudowany jest player radiowy, który umożliwia włączenie stacji jednym przyciskiem. To oferuje unikalną możliwość synchronizacji reklamy głosowej i bannerowej. Jak to działa?

Ponad 90% słuchaczy Radia Yanosik to kierowcy, którzy korzystają z aplikacji Yanosik. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne wyświetlanie reklamy bannerowej w aplikacji i nadawanie spotu radiowego. Ta synchronizacja powoduje, że odbiorca otrzymuje przekaz reklamowy zarówno werbalnie, jak i wizualnie, co znacznie zwiększa skuteczność reklamy.

Co więcej, reklama bannerowa w aplikacji Yanosik jest klikalna, co tworzy unikalne "klikalne audio", umożliwiające natychmiastową interakcję użytkownika z reklamą.

Reklama w aplikacji - jakie daje możliwości?

Aplikacja Yanosik, to obecnie najpopularniejszy system dla kierowców w Polsce, który może pochwalić się imponującymi zasięgami. W ciągu ostatnich 30 dni z aplikacji korzystało około 3 miliony unikalnych użytkowników według danych Google Firebase.

Ponadto, Yanosik regularnie bije rekordy popularności, jeśli chodzi o liczbę użytkowników online jednocześnie. Ostatni rekord pochodzi z 7 czerwca 2024 roku, wówczas w systemie zarejestrowano 267 797 osób online w tym samym czasie.

Z kolei, Radio Yanosik w pierwszym roku swojej działalności może pochwalić się wynikiem ponad 3 mln unikatowych słuchaczy, co stanowi 8% populacji Polski! Prime time stacji utrzymuje się od 7:00 do 20:00, co oznacza że słuchacze są z nim przez cały dzień, nie tylko w trakcie jazdy do i z pracy.

Te liczby pokazują, jak ogromny potencjał reklamowy drzemie w tej unikatowej synchronizacji.

Aplikacja Yanosik - szerokie spektrum możliwości reklamowych

Reklamodawcy mają do dyspozycji różnorodne formaty reklamowe w Yanosiku, od banerów i reklamy wideo, po właśnie nowo wprowadzoną synchronizację z Radiem Yanosik.

Radio Yanosik umożliwia dotarcie do użytkowników w momentach, kiedy są najbardziej skupieni na informacji, czyli podczas jazdy. Dodatkowo, możliwość klikania w bannery wyświetlane w aplikacji, przy jednoczesnej emisji spotów radiowych, tworzy unikalną formę interakcji, która jest niezwykle atrakcyjna.

Dodatkowym atutem, jest możliwość targetowania reklam do konkretnej grupy odbiorców, na podstawie ich lokalizacji czy zachowania, która sprawia, że kampanie są nie tylko szeroko zasięgowe, ale też precyzyjnie dopasowane do potencjalnych klientów.

Skorzystaj z możliwości reklamowych systemu Yanosik

W obliczu dynamicznie rosnącej liczby użytkowników aplikacji Yanosik, reklama w tej platformie staje się coraz bardziej atrakcyjna. Aplikacja bije rekordy popularności, co świadczy o jej dużej skuteczności i zasięgu. Z kolei, Radio Yanosik przyciąga wielu słuchaczy, mając prime time przez cały dzień.

Dzięki połączeniu mediów wizualnych i dźwiękowych, reklamodawcy mogą liczyć na duże zaangażowanie odbiorców i jeszcze większą skuteczność swojej reklamy.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.