SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakub Zajdel prezesem sieci agencji PR IPREX

Szef more communications agency Jakub Zajdel objął stanowisko EMEA President w sieci agencji public relations IPREX. Wcześniej funkcję tę pełnił Harri Kammonen, managing director agencji Manifesto z Helsinek.

Jakub Zajdel Article

Zajdel będzie odpowiedzialny między innymi za kreowanie i wdrażanie kierunków rozwoju sieci w regionie, pozyskiwanie kolejnych agencji partnerskich.

oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla obecnych członków organizacji. Region EMEA obejmuje państwa z obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Wybór na stanowisko EMEA President w globalnej organizacji, jaką jest IPREX, to duże wyróżnienie, ale także wyzwanie. Moja kadencja przypada na trudny okres, w którym wszyscy musimy zmierzyć się z konsekwencjami kryzysu spowodowanego pandemią. Niemniej jednak, to właśnie w tym czasie szczególnie przekonaliśmy się o tym, jak wiele korzyści i wzajemnego wsparcia daje członkostwo w takiej sieci jak IPREX - mówi Jakub Zajdel.

Równolegle w IPREX nowe funkcje objęli także Alexandra Mayhew (Australia) - executive director, Julie Exner (USA) - global president, Kevin Phillips (USA) - Americas.

Kadencja Jakuba Zajdela w IPREX potrwa do maja 2022.

More communications agency należy do IPREX od 2017 roku, jako jedyna agencja z Polski. Sieć tworzy dziś 65 podmiotów zlokalizowanych w 28 państwach na całym świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jakub Zajdel prezesem sieci agencji PR IPREX

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Luiza
Gratulacje! Najpierw Grzegorz Szczepański w ICCO, teraz Jakub w IPREX - widać, że Polacy są bardzo cenieni na świecie
0 0
odpowiedź