SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Janda, Stenka i Kot twarzami eurobanku

13-ego kwietnia rusza szeroka kampania reklamowa eurobanku z udziałem gwiazd: Krystyny Jandy, Danuty Stenki oraz Tomasza Kota.

Kampania łączy cele wizerunkowe z wprowadzeniem na rynek nowego produktu, karty kredytowej. Ma za zadanie zwiększyć znajomość marki eurobanku wśród szerokiej grupy odbiorców oraz umocnić wizerunek Banku. Oprócz udziału największych gwiazd, kampanię wyróżnia mocno wizerunkowa stylistyka i zmiana podejścia w doborze mediów - silniejszy nacisk na telewizyjny prime time oraz outdoor.

       

„Podstawowym celem reklamy eurobanku przez ostatnie 3 lata było przedstawianie kolejnych ofert kredytu gotówkowego i pozyskiwanie nowych kredytobiorców gotówkowych. Poznając coraz lepiej naszych klientów, uczyliśmy się coraz precyzyjniej planować komunikację – wybierając media, które czytają i oglądają potencjalni klienci kredytu gotówkowego oraz stawiając na informacyjny, podkreślający korzyści produktów styl komunikacji. 2007 rok jest dla eurobanku rokiem inwestycji w dynamiczny rozwój – dlatego stawiamy przed komunikacją nowe cele” – mówi Maciej Szczechura, Wiceprezes Euro Bank SA odpowiedzialny za komunikację.

„Ze względu na wprowadzanie w 2007 roku nowych produktów: kredytu konsolidacyjnego i bankowości internetowej, eurobank musi dotrzeć do nowych grup odbiorców. Stąd zależy nam na budowaniu wizerunku i znajomości banku nie tylko wśród potencjalnych klientów kredytu gotówkowego. Świadomość marki i wizerunek eurobanku, jako banku nowoczesnego, wyróżniającego się i wprowadzającego wciąż nowe, praktyczne udogodnienia, będziemy budować również wśród osób młodszych, o wyższych dochodach” – tłumaczy Maciej Szczechura.

      

Kampania wprowadzająca karty kredytowe będzie obecna w głównych stacjach telewizyjnych (TVP1, TVP2, Polsat, TVN), w szerokim wachlarzu kanałów tematycznych oraz na nośnikach outdoorowych w całym kraju.

Za kreację kampanii odpowiedzialna jest agencja DDB Warszawa, media w kampanii telewizyjnej zaplanował i kupił dom mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Janda, Stenka i Kot twarzami eurobanku

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
srg4
popatrz tu:

http://kredytkonsolidacyjny.blogspot.com
8 8
odpowiedź