SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Gugała dłużej poza „Wydarzeniami”. Gawryluk: potrzebujemy wzrostu oglądalności „Prezydentów i premierów”

Również w styczniu Jarosław Gugała nie będzie prowadził wieczornych „Wydarzeń” w Polsat News, ma skupić się na magazynie „Prezydenci i premierzy” - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. - Jarosław Gugała ma zmienić koncepcję programu i starać się podnieść jego oglądalność, ponieważ ta oglądalność odstaje. Zobaczymy, kiedy mu się to uda - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Jarosław Gugała, fot. PolsatArticle

Według naszych ustaleń Jarosław Gugała nie znalazł się w styczniowym grafiku prowadzących wieczorne „Wydarzenia” w Polsat News. Potwierdziła nam to Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat, tłumacząc, że Gugała ma skoncentrować się na zmianach w swoim cotygodniowym programie „Prezydenci i premierzy”.

- Jarosław Gugała ma zmienić koncepcję programu i starać się podnieść jego oglądalność, ponieważ ta oglądalność odstaje. Zobaczymy, kiedy mu się to uda - powiedziała nam Dorota Gawryluk. Nie wiadomo, czy i kiedy dziennikarz może wrócić do „Wydarzeń”. - Plan na teraz jest taki, że potrzebujemy wzrostu oglądalności programu, który Jarosław Gugała prowadzi, i na tym się skupiamy - dodała Gawryluk.

Z wieczornych „Wydarzeń” Jarosław Gugała zniknął pod koniec listopada. Jak już informowaliśmy, nie umieszczono go w grafiku prowadzeń na grudzień. Gospodarzem wieczornych „Wydarzeń” Gugała jest od wiosny 2018 roku, wcześniej przez wiele lat prowadził główne wydanie programu, przez kilka lat był też szefem pionu informacji Polsatu.

Gugała: w „Prezydentach i premierach” poszerzony zestaw gości

Jarosław Gugała wprowadził już zmiany w magazynie „Prezydenci i premierzy”. - Będzie trochę poszerzony zestaw gości, wcześniej wytworzyła się ich stała grupa, a jest jeszcze kilku innych byłych prezydentów i premierów. Nie ma już przerwy reklamowej dzielącej program - opisuje.

Dotychczas w magazynie najczęściej gościli Bronisław Komorowski, Leszek Miller, Waldemar Pawlak i Jan Krzyszof Bielecki, teraz częściej mają pojawiać się Ewa Kopacz, Włodzimierz Cimoszewicz czy Aleksander Kwaśniewski.

„Prezydenci i premierzy” w ramówce Polsat News pojawili się wiosną 2016 roku, początkowo program prowadziła Dorota Gawryluk. Jest emitowany w niedziele o godz. 21:00.

Jarosław Gugała jest związany z Telewizją Polsat od ponad 15 lat, wcześniej pracował m.in. w Telewizji Polskiej oraz jako ambasador RP w Urugwaju.

Według danych Nielsen Audience Measurement w listopadzie br. średnia widownia minutowa Polsat News wynosiła 164 676 osób, a udział w rynku oglądalności - 2,32 proc., po wzroście rok do roku o 84,1 proc.

Dołącz do dyskusji: Jarosław Gugała dłużej poza „Wydarzeniami”. Gawryluk: potrzebujemy wzrostu oglądalności „Prezydentów i premierów”

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adrian
Pan Gugała jest niestety "miewizyjny" i przy całej niechęci do pani Gawryluk, która jakąś utalentowaną dziennikarką nigdy nie była, ma rację, że go odsunęła.
odpowiedź
User
Ttt
Bezczelna jest ta kobieta.
odpowiedź
User
Słońce
I tak oto pani Gawryluk upokarza pana Gugałę. Bardzo to niskie
odpowiedź