SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Pachowski ponownie w radzie nadzorczej PMPG

Walne zgromadzenie akcjonariuszy Platformy Mediowej Point Group wybrało nową radę nadzorczą spółki na kolejną, trzyletnią kadencję. Oprócz czterech dotychczasowych osób zasiadać w niej będzie Jarosław Pachowski.

Jarosław Pachowski

Jarosław Pachowski

Dla Jarosława Pachowskiego jest to powrót do rady nadzorczej PMPG, bo był jej członkiem do czerwca 2012 roku. W przeszłości pracował jako wiceprezes TVP i prezes Polkomtela. Pachowski zastąpił w radzie Jarosława Kopyta.

W składzie rady nadzorczej PMPG ponownie znaleźli się: Tomasz Biełanowicz, Katarzyna Gintrowska, Andrzej Chmiel i Mariusz Pawlak. Biełanowicz pozostał jej  przewodniczącym, a Gintrowska - wiceprzewodniczącą.

Tomasz Biełanowicz w radzie nadzorczej PMPG zasiada od lipca 2007 roku. Jest dyrektorem departamentu skarbu w Polskim Banku Przedsiębiorczości.

Katarzyna Gintrowska jest członkiem rady od czerwca 2006 r. Wcześniej pełniła funkcje m.in. dyrektora ds. rozwoju PMPG oraz wiceprezesa i dyrektora ds. rozwoju Point Group,

Andrzej Chmiel jest członkiem rady nadzorczej PMPG od czerwca 2009 r. To współtwórca i dyrektor marketingu firmy Direct Capital Group.

Z kolei Mariusz Pawlak zasiada w radzie od czerwca 2010 roku. Jest wspólnikiem i wiceprezesem w Lorek Pawlak i Wspólnicy - Family Office, niezależnym członkiem rady nadzorczej HAWE, a także maklerem papierów wartościowych z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Pachowski ponownie w radzie nadzorczej PMPG

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
+
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pm ... -o-20-proc
odpowiedź