SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Właściciel Biedronki dołącza do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy

Firma Jeronimo Martins Polska, do której należy sieć sklepów Biedronka i drogerii Hebe, została członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. 

Jako członek Rady Reklamy Jeronimo Martins Polska ma aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających samoregulację i tworzenie odpowiedzialnych przekazów reklamowych w polskiej przestrzeni medialnej.

- Wspieramy inicjatywy związane z tworzeniem odpowiedzialnych przekazów reklamowych, stąd nasza obecność w organizacji mającej taki cel statutowy. Dbałość o rzetelne informowanie klientów i stosowanie najlepszych praktyk jest dla nas istotnym celem, który zakładamy jako podstawę naszej komunikacji - mówi Beata Jankowiak, członkini zarządu i dyrektorka działu marketingu Jeronimo Martins Polska.

Związek Stowarzyszeń Rada Reklamy powstał w 2006 roku

Związek Stowarzyszeń Rada Reklamy jest organizacją pozarządową, non-profit. Powstał w 2006 roku z inicjatywy środowisk rynku reklamowego i marketingowego. To organizacja, która stworzyła i zarządza systemem samoregulacji w obszarze reklamy. W jej skład wchodzą stowarzyszenia branżowe, jako członkowie zwyczajni, oraz firmy, jako członkowie wspierający.

Kodeks Etyki Reklamy odzwierciedla zbiór powszechnie obowiązujących w Polsce i w Unii Europejskiej zasad etyki i dobrych praktyk rynkowych, a w szczególności standardów etyki biznesu, norm etycznych w komunikacji marketingowej rekomendowanych przez The European Advertising Standards Alliance (EASA) i jest podstawą dla uchwał i innych stanowisk wyrażanych przez Komisję Etyki Reklamy.

Jeronimo Martins Polska jest właścicielem sklepów Biedronka - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec 2020 r.) 3115 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach. Należy do niej także sieć drogerii Hebe.

Dołącz do dyskusji: Właściciel Biedronki dołącza do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mati
no coz , znudzilo sie placenie kar wiec samemu sie bedzie decydowac komu i ile przywalic... a ludki z saru grzecznie to klepna bo przeciez nie wejda w konflikt interesow... rada srada
odpowiedź