SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jesień w Radiu ZET: Piasecki, Zimoch i Lazar z własnymi programami, audycja z Polsat News

Radio ZET wprowadza jesienną ramówkę. Wśród najważniejszych nowości znalazły się: „Gość Radia ZET” z Konradem Piaseckim zamiast Moniki Olejnik, autorski program Tomasza Zimocha, „Śniadanie w Radiu ZET” przygotowywane z Polsat News oraz weekendowe pasmo prowadzone przez Witolda Lazara.

Konrad Piasecki Article

Od 5 września br. poranną audycję publicystyczną „Gość Radia ZET” poprowadzi Konrad Piasecki, emisja w dni powszednie o godz. 8.00. Piasecki do czerwca br. związany był z Radiem RMF, gdzie przez ponad 20 lat prowadził „Kontrwywiad”. W audycji „Gość Radia ZET” zastąpi Monikę Olejnik, która odeszła z rozgłośni.

W dni powszednie w paśmie „Uważam ZET” po godz. 16.15 pojawi się audycja „Ojciec redaktor, czyli wesołe jest życie tatuśka”. Będą to humorystyczne rozmowy o doświadczeniach młodych ojców, a poprowadzą je Michał Korościel oraz Damian Michałowski. W paśmie wieczornym od 21.00 do 23.00 Justyna Dżbik-Kluge i Marcin Łukasik poprowadzą radiowy talk-show „Halo ZET” z udziałem słuchaczy. Z kolei po godz. 23.00 w audycji „ZET do zakochania” Marcin Łukasik będzie prezentował piosenki o miłości.

Kilka nowości pojawi się na antenie Radia ZET w weekendy. Jedną z nich będzie magazyn „W drogę!”. Prowadzący Tomasz Michniewicz będzie opowiadał o różnych miejscach w Polsce, które są warte odwiedzenia. Emisja programu w piątki o godz. 12.40 oraz w soboty i niedziele o godz. 8.20.

Witold Lazar, który do ZET-ki przeszedł z Radia ZET Gold, poprowadzi pasmo „Dzień dobry weekend” (emisja w soboty od godz. 6.00 do 10.00 oraz w niedziele od godz. 6.00 do 9.00). O godzinę dłuższa będzie sobotnia „Lista przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego - będzie ona nadawana od godz. 18.00 do 21.00.

Niedzielną nowością będzie „Śniadanie w Radiu ZET”, które zastąpi „7 dzień tygodnia” prowadzony do czerwca br. przez Monikę Olejnik. „Śniadanie w Radiu ZET” przygotowywane będzie wspólnie przez dziennikarzy Radia ZET i Polsat News. Jego gospodarzami będą wymiennie: Beata Lubecka i Łukasz Konarski oraz Joanna Komolka i Bartosz Kurek. Audycji będzie można posłuchać w Radiu ZET (jednocześnie obejrzeć na antenie Polsat News) od 9.00 do 10.00.

Do zespołu Radia ZET na stałe dołącza również Tomasz Zimoch, o czym informowaliśmy jako pierwsi kilka dni temu. W niedziele o godz. 20.00 poprowadzi „Magazyn sportowy Tomasza Zimocha w Radiu ZET” (premiera 11 września br.). W programie dziennikarz będzie komentował wraz z zaproszonymi gośćmi najważniejsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia.

W okresie od maja do lipca br. udział Radia ZET w rynku radiowym w Polsce pod względem słuchania wyniósł 14,1 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jesień w Radiu ZET: Piasecki, Zimoch i Lazar z własnymi programami, audycja z Polsat News

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr
Dodatkowo o 17 powracają wydarzenia dnia ciekawe ile będą trwały 3.5 min ? I spada z ramówki Zet Dance.
Oj widać w Zetce absolutny brak pomysłów strasznie słaba ramówka. Słuchalność dalej będzie lecieć.
15 24
odpowiedź
User
aaa
Ramówka lepsza niż w RMF FM.
26 15
odpowiedź
User
Taktyk
Po raz pierwszy od dawna - brzmi ciekawiej niż na Kopcu w RMF !
25 11
odpowiedź
User
wkw
Kupili większość dziennikarzy z Kopca myślą, że to pomoże. Otóż na radio trzeba mieć pomysł i ładnie go opakować, żeby się sprzedał. Odkąd wyleciało kilku dziennikarzy z tej stacji przestałem jej słuchać. Najważniejsze, że Pan Szymon się dobrze bawi.
11 16
odpowiedź
User
N
Nudy
12 17
odpowiedź