SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jesienna ramówka Radia Warszawa 106,2 FM

W jesiennej ramówce Radia Warszawa powróci "Salon warszawski". Dzień podzielono na pasma: "Poranek z Radiem Warszawa", "Radzi-My", "Prawy do lewego", "Bez nazwy" i "Bezsenność w Stolicy".

W "Poranku z Radiem Warszawa" (godz. 6-10) Anita Granda-Zilz, podpowiada jak zaplanować dzień. Po wakacyjnej przerwie powraca "Salon warszawski", w którym codziennie o 9.30 Grzegorz Chronowski rozmawia na tematy dotyczące Warszawy.

Między 10-13 pasmo"Radzi-My". Jego gospodarzem jest Radomir Klimkowski. Tematycznie od zdrowia po ekonomię.

Pasmo między 13-16 nazywa się "Prawy do lewego". W nim nowy program Grzegorza Chronowskiego, a tam po godz. 13 stolica i Twoja dzielnica, po godz. 14 kultura, a po godz. 15 wiadomości dnia.

Magazyn "Bez nazwy" w Radiu Warszawa trwa między 16-20. W programie nie zabraknie najświeższych informacji oraz spraw miejskich. O 17.25 rozmowa dnia i relacja sejmowa. Po 18 podpowiedzi jak ciekawie spędzić wieczór. Pojawią się też goście. W pierwszym tygodniu września w paśmie "Bez nazwy" przewidziano konkurs na docelową nazwę tego pasma.

Pasmo pod hasłem "Bezsenność w Stolicy" (po godz. 20) prowadzi Agnieszka Lipka, a w nim od 20.30 codziennie inna muzyka: country, blues, muzyka chrześcijańska, muzyka francuska.

W sobotę Katarzyna Kroczewska zaprasza na "Metafizykę Podróży" (9.30) i "Podróże św. Pawła" (16.30); Magdalena Gronek na "Misje nie z tej ziemi" (18.30), a Grzegorz Chronowski i Agnieszka Lipka w "Ambasadzie Muzyki" (20-23) na muzykę świata.

W sobotę pojawi się też nowa lista przebojów Radia Warszawa "14 o 14". Program prowadzi Michał Radkowski. O nowościach wydawniczych o godz. 12.30 opowie zaś Jolanta Zubrzycka.

W niedzielę od godz. 13 do 19 słuchacze mogą zamawiać swoje ulubione utwory.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jesienna ramówka Radia Warszawa 106,2 FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl