SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Jesteś lepszy niż ta praca” w reklamach MonsterPolska.pl (wideo)

W telewizji i internecie rozpoczęła się wizerunkowa kampania reklamowa serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl. Akcję, prowadzoną pod hasłem „Jesteś lepszy niż ta praca”, przygotowały firmy Codemedia i Triple PR.

Article

Kampania jest oparta na serii animowanych spotów, których bohaterem jest pracownik, rozpoczynający karierę w firmie od funkcji juniorskiej. Z biegiem czasu przybywa mu obowiązków, nie czuje się doceniony i jego niezadowolenie narasta, jednak nie korzysta z nadarzających się okazji do zmiany pracy. W końcu z pomocą przychodzi mu MonsterPolska.pl, oferujący różnorodne narzędzia pomagające w znalezieniu optymalnej pracy.

- Głównym celem naszej kampanii jest budowa świadomości marki jako portalu pracy i kariery dla wszystkich kandydatów oraz pokazanie im, że znalezienie lepszej pracy to ich decyzja. Chcemy ich zachęć do podjęcia takiej decyzji i wskazać miejsce w sieci, gdzie mogą znaleźć aktualne oferty pracy oraz szereg użytecznych wskazówek - opisuje Małgorzata Majewska, marketing manager Monster Polska. - To pierwsza ogólnopolska kampania wizeunkowa Monster Polska. Do tej pory nasze działania koncentowały się głównie na internecie. Zdecydowaliśmy się na nią po wniklniwej analizie sektora portali pracy i kariery - zaznacza.

W październiku ub.r. MonsterPolska.pl odwiedziło 395 tys. użytkowników (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Nowa akcja reklamowa od 7 stycznia jest prowadzona w telewizji (w kanałach ogólnopolskich i tematycznych) oraz internecie (m.in. na portalach społecznościowych).

Kreacją reklam oraz planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Codemedia, który niedawno wygrał konkurs ofert na obsługę reklamową Monster Polska (więcej o tym), natomiast działania public relations realizuje agencja TriplePR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Jesteś lepszy niż ta praca” w reklamach MonsterPolska.pl (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl