SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jeżyki ogłaszają konkurs na nowy smak ciastek

Marka Jeżyki (Colian) zaprasza konsumentów do zabawy w wykreowanie nowego smaku ciastek.

Article

W konkursie pod hasłem „Uwielbiam JE! Tworzę JE! Wygrywam!”, każdy może stworzyć własny smak ciastek Jeżyki, a przy okazji zdobyć nawet 10 tys. złotych oraz limitowane, autorskie czapki Rottlove, które wspierają polskie jeże.

Aż do 19 kwietnia konsumenci mogą w konkursie skomponować własny smak ciastek Jeżyki. Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone gotówką w kwocie 10 000 zł (nagroda główna) i 10x1000 zł oraz czapkami, które pomagają jeżom. Właściciel marki, firma Colian, wesprze darowizną ośrodek rehabilitacji zwierząt „Jeżurkowo”, m.in. opiekujący się osieroconymi jeżowymi maluchami

- Uznaliśmy, że Jeżyki są na tyle silną marką, że mogą nieść ze sobą misję pomagania bardzo lubianym i bezbronnym zwierzętom, takim jak jeże. Do decyzji o wsparciu „Jeżurkowa” zainspirowała nas działalność charytatywna marki Rottlove, która regularnie pomaga organizacjom działającym na rzecz zwierząt - komentuje Anna Kubicka, brand manager marki.

Konkurs na nowy smak ciastek Jeżyki

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać za pośrednictwem strony Goplana.pl. Akcja będzie szeroko komunikowana w mediach.

Za koncepcję i organizację konkursu odpowiada agencja They.pl. Wsparcie PR zapewnia Kolterman Media Communications.

Dołącz do dyskusji: Jeżyki ogłaszają konkurs na nowy smak ciastek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl