SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Cieśla w radzie nadzorczej wydawcy „Polityki”

Dziennikarka działu krajowego „Polityka” Joanna Cieśla została powołana do rady nadzorczej spółki wydającej ten tygodnik. Zastąpiła tam Iwonę Kochanowską.

Joanna Cieśla, fot. screen z youtube'aArticle

Iwona Kochanowska, szefowa działu dokumentacji w „Polityce”, była w radzie nadzorczej spółki Polityka od połowy 2019 roku.

Pozostałymi członkami rady nadzorczej firmy są dziennikarze tygodnika: Adam Grzeszczak, Martyna Bunda (oboje od połowy 2013 roku), Mariusz Herma i Olga Jędrzejczak (oboje od połowy 2019 roku).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Joanna Cieśla z „Polityką” jest związana od 2005 roku. Pisze o sprawach społecznych, m.in. systemie edukacji. Jest laureatką m. in. polskiej edycji europejskiego konkursu „Za różnorodnością, przeciwko dyskryminacji” i Nagrody Edukacyjnej Fundacji im prof. Romana Czerneckieg

Spółka Polityka oprócz „Polityki” wydaje dwutygodnik „Forum” oraz przejęte w ostatnich latach miesięczniki „Świat Nauki” i „Wiedza i Życie”. W ub.r. osiągnęła wzrost przychodów o 6,5 proc. do 39,37 mln zł i 2,77 mln zł zysku netto, z którego wypłaci 1,17 mln zł dywidendy i 836,5 tys. zł nagród dla pracowników.

Dołącz do dyskusji: Joanna Cieśla w radzie nadzorczej wydawcy „Polityki”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl