SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Kosiorek i Ilona Vanicek współzarządzają marketingiem w SAP

Firma informatyczna SAP wprowadziła zmiany w zespole marketingu, odpowiedzialnym za działania marki w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym w Austrii. Od stycznia bieżącego roku współzarządzają nim Joanna Kosiorek i Ilona Vanicek.

Joanna Kosiorek oraz Ilona VanicekArticle

Joanna Kosiorek dołączyła do SAP w 1999 roku. Na przestrzeni lat odpowiadała za różne obszary działań marketingowych marki SAP, w tym marketing intelligence, channel marketing czy Customer Experience. W nowej roli co-marketing director będzie odpowiadać m.in. za realizację strategii marketingu produktowego w Europie Środokowo-Wschodniej, równolegle zarządzając zespołami marketingowymi w regionie obejmującym: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Ukrainę, Chorwację, Słowenię, Serbię, Kazachstan, Azerbejdżan, Uzbekistan, Armenię oraz Gruzję.

Ilona Vanicek od 2019 roku odpowiada za działania marketingowe w SAP Austria. Wcześniej pełniła funkcje CMO i head of demand management w różnych firmach technologicznych. jako co-marketing director SAP CEE będzie odpowiedzialna za obszar CEE account based marketing & business management office, jak również będzie kontynuować swoją pracę w roli head of marketing SAP Austria.

Joanna Kosiorek oraz Ilona Vanicek są również częścią zespołu zarządzającego strategią marketingową w regionie SAP MEE. Są współodpowiedzialne za budżet marketingowy SAP, wyznaczanie i realizację celów marketingowych oraz dbanie o wszystkie istotne tematy komunikacji marketingowej dotyczące obszaru Europy Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do dyskusji: Joanna Kosiorek i Ilona Vanicek współzarządzają marketingiem w SAP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl