Była współpracowniczka prezydent Gdańska przechodzi do Alert Media Communications

Do zespołu agencji Alert Media Communications dołączyła Joanna Kubik, ekspertka ds. PR oraz mediów społecznościowych. Jako account managera i realizować projekty dla klientów z branż medycznej, retail i FMCG oraz prowadzić szkolenia z obszaru komunikacji z wykorzystaniem kanałów społecznościowych

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Była współpracowniczka prezydent Gdańska przechodzi do Alert Media Communications
Joanna Kubik

Joanna Kubik przez ostatnie ponad 5 lat pracowała w biurze prezydenta Gdańska, w ramach referatu prasowego. Koordynowała pracę zespołu odpowiedzianego za miejskie media społecznościowe. Wspierała także prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz w jej komunikacji w kanałach społecznościowych. Wcześniej współpracowała z prezydentem Pawłem Adamowiczem.  

Zanim skupiła się na social media i public relations przez lata pracowała w Wirtualnej Polsce jako redaktorka i wydawczyni serwisu praca.wp.pl, finanse.wp.pl. Była także związana z portalem gospodarkamorska.pl. Z zawodu jest nauczycielką wczesnej edukacji. Profesji uczyła się pod okiem dziennikarzy lokalnego wydania "Gazety Wyborczej", "Radia Gdańsk", "Dziennika Bałtyckiego”, z którym nawiązała dłuższą współpracę.

- Praca z tak specjalistycznym i wyróżniającym się na rynku zespołem, który stworzył Adam Łaszyn, jest dla mnie chlubą, ale też zobowiązaniem do dużego zaangażowania. Jestem przekonana, że moje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe z różnych obszarów branży medialnej pozwoli mi na dołożenie swojej cegiełki w rozwój unikalnego serwisu, jaki Alert Media dostarcza na polskim rynku usług komunikacyjnych - powiedziała Joanna Kubik.

- 2023 to rok, w którym w nowych kierunkach rozwijamy i poszerzamy projekty międzynarodowe oraz ofertę szkoleniową. Dlatego wzmacniamy zespół o gdańszczankę, z którą mieliśmy okazję kilka razy współpracować i zachwycić się poziomem profesjonalizmu, kompetencji oraz tak ważnej w naszym zespole kultury pracy, zwanej też przez niektórych wspólną chemią. Joanna jest związana z mediami od kilkunastu lat i wesprze naszą agencję w kluczowych obszarach relacji klienckich i projektów szkoleniowych - powiedział Adam Łaszyn, prezes i założyciel Alert Media Communications.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy format piłki nożnej w Canal+. Grają byli członkowie kadry i youtuberzy

Nowy format piłki nożnej w Canal+. Grają byli członkowie kadry i youtuberzy

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przejęcie producenta automatów paczkowych. SwipBox z nowym właścicielem

Przejęcie producenta automatów paczkowych. SwipBox z nowym właścicielem