SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Łojko, Kacper Sawicki, Maciej Twardowski w jury Cannes Lions

W tegorocznym konkursie reklamowym Cannes Lions prace oceniać będą Joanna Łojko (Fundacja Rak'n'Roll), Kacper Sawicki (Papaya Films) oraz Maciej Twardowski (Ogilvy).

Joanna Łojko, Kacper Sawicki, Maciej Twardowski Joanna Łojko, Kacper Sawicki, Maciej Twardowski

Joanna Łojko, dyrektor zarządzająca i członkini zarządu Fundacji Rak'n'Roll), będzie oceniała prace zgłaszane w kategorii Health & Wellness Lions (Shortlist Jury) .

Kacper Sawicki, executive producer, Papaya Films, zasiada w jury kategorii Film Craft Lions (Shortlist Jury).

Organizatorzy festiwalu Cannes Lions do grona jurorów zaprosili executive creative directora Ogilvy, Macieja Twardowskiego. Będzie on oceniał prace w kategorii Brand Experience & Activations (Shortlist Jury).

Oprócz wymienionej trójki, Polskę w gronie jury Cannes Lions reprezentują Zuza Duchniewska-Sobczak, executive creative director w DDB Warszawa oraz Dawid Szczepaniak, chief creative officer w VMLY&R Poland.

W tym roku w jury 52 proc. składu stanowią kobiety, co jest najwyższym wynikiem w historii.

Cannes Lions 2021 tylko online

Najbliższa odsłona festiwalu wraca po dwuletniej przerwie – zeszłoroczna edycja została odwołana z uwagi na globalną pandemię. Cannes Lions 2021 odbędzie się w pełni w formie online w dniach 21-25 czerwca i nagrodzi dokonania agencji za lata 2020 i 2021.

Cannes Lions International Festival of Creativity jest jednym z najważniejszych festiwali kreatywności w branży reklamowej – wydarzeniem, podczas którego spotykają się przedstawiciele najbardziej wpływowych marketerów oraz najwybitniejsi twórcy z obszaru reklamy i szeroko rozumianej komunikacji marketingowej.

Dołącz do dyskusji: Joanna Łojko, Kacper Sawicki, Maciej Twardowski w jury Cannes Lions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl