SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Molik odpowiada za zrównoważony rozwój i ESG w Microsoft Polska

Joanna Molik, dotychczasowa dyrektor i doradca strategiczny w globalnym zespole financial services industry, objęła stanowisko dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju i ESG w polskim oddziale Microsoft.

Joanna MolikArticle

Joanna Molik z Microsoft jest związana od stycznia 2016 roku. W ciągu ponad 21 lat pracy, w tym przez ostatnie 7 w Microsoft jako global digital advisor oraz industry digital strategist, a wcześniej również jako konsultantka i menedżerka w Accenture, doradzała wielu kluczowym organizacjom zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu definiowania i wdrażania strategii, nowych modeli biznesowych, zarządzania zmianą w organizacji, a także wdrażania innowacyjnych technologii w międzynarodowych organizacjach.

- Wierzę, że nadszedł odpowiedni moment, aby także w Polsce cele ESG (ang. Environmental, Social, Governance) były włączane w strategię i priorytety przedsiębiorstw, transformując biznes i jednocześnie były katalizatorem, który pozwoli zrealizować śmiałe ambicje Polski z zakresu zrównoważonego rozwoju. Przed nami wiele rozmów i planowania konkretnych działań, ale także nowe partnerstwa z firmami, organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami sektora publicznego, które będą miały realny wpływ na środowisko i społeczeństwo. Cieszę się, że będę mogła być częścią tej zmiany, kierując działaniami Microsoft w tym zakresie i wprowadzać elementy zrównoważonego rozwoju w ramach Polskiej Doliny Cyfrowej – powiedziała Joanna Molik.

Joanna Molik jest absolwentką Politechniki Poznańskiej na kierunku informatyka. Ukończyła też wiele szkoleń dla kadry menadżerskiej w obszarze strategii i innowacji oraz ESG, m.in. INSEAD i Harvard Business School.

Dołącz do dyskusji: Joanna Molik odpowiada za zrównoważony rozwój i ESG w Microsoft Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
serio?dyrektor,ale czemu taki rozczochrany.Dziwna szyja,jakby po zabiegu usuniecia jablka Adama.Ciekawe..
odpowiedź