SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w zarządzie Open Finance: Tomicka-Zawora prezesem, Guberow i Komar wiceprezesami

Joanna Tomicka-Zawora została powołana na stanowisko prezesa zarządu spółki Open Finance. Wcześniej pracowała w Credit Agricole Bank Polska, Banku Millenium, Citibanku i Master Foods Poland.

Rada nadzorcza Open Finance podjęła uchwałę o powołaniu Joanny Tomickiej-Zawora do składu zarządu spółki na trzyletnią kadencję, jednocześnie powierzając jej pełnienie funkcji prezesa zarządu. Tymczasem Przemysław Guberow, dotychczasowy prezes zarządu Open Finance, będzie teraz pełnił funkcję wiceprezesa, podobnie jak Paweł Komar, który do tej pory był członkiem zarządu spółki.

Tomicka-Zawora karierę zawodową rozpoczęła od funkcji kierownika sprzedaży w Master Foods Poland. Następnie pracowała w instytucjach finansowych. W latach 1997-2005 w Citibanku pełniła kolejno funkcję dyrektora sprzedaży, dyrektora dystrybucji krajowej i dyrektora zarządzającego w obszarze kart kredytowych. W latach 2005-2009 była dyrektorem zarządzającym w Banku Millennium, gdzie zbudowała m.in. linię biznesową Consumer Finance. Przez ostatnie osiem lat, w latach 2009 – 2017, była wiceprezesem zarządu Credit Agricole Bank Polska, gdzie dokonała m.in. transformacji banku z modelu Consumer Finance na model uniwersalny, a także wdrażała razem ze swoim zespołem aplikację mobilną Credit Agricole CA24.

Ukończyła studia na Uniwersytecie M. Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła też liczne programy edukacyjne i szkoleniowe z zakresu zarządzania zespołami, przywództwa, Consumer Finance czy świadomości biznesowej. W wolnych chwilach pasjonuje się sportem i literaturą angielską. Uprawia wyczynowo kitesurfing oraz regularnie bierze udział w maratonach fitness.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zarządzie Open Finance: Tomicka-Zawora prezesem, Guberow i Komar wiceprezesami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl