SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Waldemar Krzystek, Marcin Koszałka i Jadwiga Jankowska-Cieślak w jury Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W gronie jurorów 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znaleźli się m.in. Elżbieta Cherezińska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Dorota Kobiela, Marcin Koszałka, Rafał Listopad, Joanna Napieralska, Elwira Pluta i Joanna Szymańska. Przewodniczącym jest Waldemar Krzystek.

Waldemar Krzystek, fot. Joanna Stoga Article

Podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni twórcy zawalczą o nagrody w trzech sekcjach - Konkursie Głównym, Konkursie Inne Spojrzenie i Konkursie Filmów Krótkometrażowych.

Filmy w Konkursie Głównym ocenią: Waldemar Krzystek (przewodniczący jury), Elżbieta Cherezińska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Dorota Kobiela, Marcin Koszałka, Rafał Listopad, Joanna Napieralska, Elwira Pluta i Joanna Szymańska.

Jury Konkursu Inne Spojrzenie to Piotr Dumała (przewodniczący), Łukasz Ronduda i Maria Zmarz-Koczanowicz.

Twórców obrazów zgłoszonych do Konkursu Filmów Krótkometrażowych nagrodzą Maria Sadowska (przewodnicząca), Norah McGettigan i Leszek Starzyński.

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 17-22 września 2018 roku. Portal Wirtualnemedia.pl jest partnerem Festiwalu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Waldemar Krzystek, Marcin Koszałka i Jadwiga Jankowska-Cieślak w jury Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl