SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Górniak odpowiada za "zieloną zmianę" w Papaya Films

Dom produkcyjny Papaya Films utworzył stanowisko chief sustainability officer. Objęła je Justyna Górniak, która odpowiada w firmie za politykę kadrową.

Justyna GórniakArticle

Do obowiązków Górniak, która od grudnia 2020 roku obejmowała stanowisko chief people officera w Papaya Films dochodzą działania związane z osiągnięciem neutralności klimatycznej do 2030 roku.

W ramach połączonych stanowiskk zajmować się będzie również kwestiami związanymi z odpowiedzialnością ekonomiczną, zaangażowaniem społecznym oraz transparentnością biznesu.

Papaya Films stawia na "zieloną zmianę"

Papaya Films od 10 lat wprowadza ekologiczne rozwiązania w biurze i na planach zdjęciowych, a od końca ubiegłego roku, przechodzi również do działań w skali makro.

Do końca 2021 roku, cały transport związany z produkcją oraz funkcjonowaniem firmy będzie odbywał się flotą samochodów elektrycznych lub hybrydowych. Dom produkcyjny zapowiada również pracę nad hubami produkcyjnymi dla największych klientów, których celem będzie nie tylko zapewnienie ponownego użycia scenografii oraz kostiumów, ale również ograniczenia transportu międzynarodowego i lokalnego.

- Ostatni rok w obostrzeniach związanych z pandemią pokazał, że wiele z elementów produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć pracując zdalnie - tak z klientem i agencją, jak i innymi członkami ekip. W samym 2020 roku zredukowaliśmy lokalny transport o ponad 40%. Chcemy utrzymać ten poziom, a wszystkie konieczne podróże odbywać za pomocą maksymalnie ekologicznych środków transportu - mówi Justyna Górniak, chief people & sustainability  officer.

Dołącz do dyskusji: Justyna Górniak odpowiada za "zieloną zmianę" w Papaya Films

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
X
kto odpowiada za to ze ludzie tak licznie odchodza z papaya?
odpowiedź
User
Analityk
Czyli rozumiem, że koniec z planami zagranicznymi i wożeniem ludzi i sprzętu do RPA? Bo wiecie, jeden taki lot to całoroczne lokalne wysiłki.
odpowiedź
User
Zielona
A co z segregacja śmieci na planie Papaya, które po zdjęciach wrzucane są do jednego kontenera?
odpowiedź