SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kampania Heyah oparta o Airboardy

Firma Jet Line realizuje największą kampanię marki Heyah wykorzystującą niestandardowe ekspozycje reklam na pneumatycznych, dwustronnych nośnikach Airboard

W ciągu miesięcznej kampanii obędzie się 140 ekspozycji w 70 różnych lokalizacjach w największych miastach Polski, w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu, w Katowicach, Łodzi i Trójmieście.

Jet Line odpowiada za przygotowanie scenariusza kampanii na Airbordach, za pozyskanie wymaganych pozwoleń administracyjnych oraz zapewnienie całej obsługi: montaży, demontaży, transportu nośników, ochrony na miejscu. To druga kampania tej marki, w której pojawiają się nośniki Airboard, produkt zastrzeżony patentem przez Jet Line.

W rotacyjnej kampanii Heyah codziennie w danym mieście, w pięciu różnych lokalizacjach, instalowanych jest pięć Airboardów. Pojawiają się w specjalnie wyselekcjonowanych miejscach przede wszystkim w pobliżu wyższych uczelni, szkół, kin, na terenie centrów handlowych, tam gdzie koncentrują się osoby stanowiące grupę docelową marki telefonii komórkowej Heyah.

Włączając Airboard do media planu Heyah, zdecydowano się na wykorzystanie elementu niepowtarzalności i zaskoczenia jaki daje szybka zmiana lokalizacji w trakcie trwania kampanii oraz możliwości prezentacji reklamy w miejscach, w których nie mogłoby pojawić się żadne inne nośniki reklamowe. Taka mobilność i niezależność prezentacji jest możliwa właśnie dzięki zastosowaniu nośnika Airboard, łatwego w montażu i demontażu (czas jego rozstawienia wynosi tylko 30 minut).

Na Airboardach (12x8 m) pojawiają się trzy motywy reklamowe nowej kampanii Heyah. Grafiki, o powierzchni 10,5x6,5 m, wykonane ze specjalnej winylowej siatki, są zamocowane za pomocą zaczepów zwanych popularnie "rzepami".

Ekspozycje są dobrze widoczne także po zmroku; każda z nich jest z obu stron oświetlona zewnętrznie wykorzystując niezależny generator energii. Przez cały czas prezentacji reklamy na Airboardzie dwie osoby nadzorują pracę urządzenia nadmuchującego powietrze do wnętrza nośnika.

Kampania rozpoczęła się 8 listopada br. i potrwa miesiąc. Media zakupił dom mediowy Optimum Media OMD na zlecenie Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Jet Line specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych z wykorzystaniem niestandardowych, wielkformatowych powierzchni ekspozycyjnych. Ponadto działa w segmencie pozostałych nośników wielkoformatowych: tablic Motorway (12x4 m), backlightów (6x3 m), a także
posiada pneumatyczne, dwustronne nośniki reklamowe Airboard (12x8 m).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania Heyah oparta o Airboardy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl