SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kanał iTV przenosi się z Media 5 do At Media

Od lipca br. broker At Media będzie sprzedawać czas reklamowy i akcje specjalne w kanale iTV. Stacja ostatnio przebudowała ofertę programową i zamierza poprawić swój wizerunek.

Kanał iTV przenosi się z Media 5 do At Media

At Media oferować będzie kanał iTV w sprzedaży cennikowej, pakietach spotów i pakietach gwarantowanej widowni (At Max, At Your Choice, At Single), sprzedawać będzie też akcje specjalne na antenie stacji. Dotychczas brokerem iTV była spółka Media 5, która nadal będzie go obsługiwać w zakresie telesprzedaży.

- Chcemy zdynamizować rozwój oferty reklamowej. Wierzymy, że know how i pozycja rynkowa At Media pozwolą skuteczniej wykorzystać komercyjny potencjał iTV - mówi Agnieszka Bobrukiewicz, prezes spółki Telestar, do której należy iTV i dyrektor programowa kanału.

Stacja rozpoczęła nadawanie w 2003 r. Ostatnio gruntownie przebudowała ofertę programową oraz podjęła działania zmierzające do wzmocnienia wizerunku. Wprowadziła na antenę formaty programowe z udziałem gwiazd (m.in. „ZIBO Specjal-lista” czy „Wakacje w rytmie dance”), co wpłynęło na poprawę jej wyników. W okresie od stycznia do maja br. udział kanału w rynku wyniósł 0,1 proc. w grupie 4+ i 0,16 proc. w 16-49. Rok wcześniej liczby te wyglądały następująco: 0,9 proc. i 0,14 proc. (dane Nielsen Audience Measurement).

iTV planuje wprowadzenie na antenę formatów lifestylowych, czyni też inwestycje związane z emisją programu w HD. Telestar prowadzi obecnie rozmowy na temat zakupu nowych kanałów tematycznych.

Po dołączeniu iTV, At Media ma w swojej ofercie 54 kanały telewizyjne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kanał iTV przenosi się z Media 5 do At Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Z mazur
Klienci At Media dostana w pakiecie wrozki? Jakosciowo nie wypelni ten kanal pustki po 4fun.
odpowiedź