SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kancelaria Premiera ekspresowo szuka agencji do promowania w internecie Polskiego Ładu

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wybiera w przetargu agencję, która zajmie się realizacją w internecie jej kampaniami społecznymi i informacyjnymi - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zainteresowane agencje na złożenie ofert mają jedynie nieco ponad dwa tygodnie. Przyspieszona procedura przetargu związana jest z tym, że KPRM jeszcze we wrześniu planuje start kampanii związanych z Polskim Ładem.

Mateusz Morawiecki, fot. Adam Guc /KPRMArticle

Przetarg dotyczy usług przeprowadzania w internecie, w szczególności w mediach społecznościowych, kampanii społecznych i informacyjnych, realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Budżet działań, które mają być realizowane do końca br. ustalono na 813 tys. zł netto. 

Celem zaplanowanych przez Kancelarię Premiera kampanii społecznych będzie informowanie o programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentacji zmian i rozwiązań dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów.

Przetarg prowadzony jest w trybie przyspieszonym. Termin składania ofert w nim mija 2 września br. KPRM tłumaczy, że skrócenie terminu składania ofert, wynika z pilnej potrzeby poinformowania społeczeństwa o pierwszych programach realizowanych w ramach Polskiego Ładu, które zostaną przyjęte przez Radę Ministrów w połowie września 2021 r., w tym o korzyściach jakie obywatele uzyskają z ich realizacji. "Wcześniejsze udzielenie zamówienie nie było możliwe z uwagi na brak środków finansowych - środki z rezerwy ogólnej na ten cel zostały przyznane decyzją Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej 3 sierpnia 2021 r. Dodatkowo formularz ofertowy w zamówieniu jest nieskomplikowany i termin 15 dni jest wystarczający na przygotowanie i złożenie ofert" - uzasadnia Kancelaria Premiera.

W przetargu mogą wziąć udział agencje, które m.in. wykażą że w ciągu ostatnich 3 lat zrealizowały kampanie internetowe za kwotę nie mniejszą niż 500 tys. zł brutto na podstawie jednej umowy.

Szczegóły przetargu znajdują się tutaj.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kancelaria Premiera ekspresowo szuka agencji do promowania w internecie Polskiego Ładu

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Oni zawsze wszystko robią ekspresowo, na kolanie, po łebkach i bez sensu. Ale za to potrafią donośnie pokrzykiwać i łgać w żywe oczy.
odpowiedź
User
Mordo Siuris
To Hofman nie chce? Czyli to chyba jednak jedna wielka lipa.
odpowiedź
User
Borys
Przecież coś tak wspaniałego jak Polski Ład nie wymaga reklamy. Ludzie w ekstazie biegają po ulicach po każdym wystąpieniu Mateusza. A moja córka, jak się dowiedziała, że w ramach Ładu, Czarnek wyśle ją na wycieczkę śladami Wyszyńskiego i Wojtyły, całą noc ze wzruszenia i radości płakała.
odpowiedź