SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karol Bek country managerem na Rumunię w A+E Networks EMEA

Karol Bek, dotychczasowy senior commercial director w A+E Networks EMEA, obejmie dodatkową rolę country managera na Rumunię.

Karol Bek; fot. A+E NetworksArticle

Bek będzie nadzorował wszystkie działania związane z dystrybucją, sprzedażą reklam, programowaniem i marketingiem w Rumunii, z naciskiem na nowy biznes i rozwijanie silniejszej nieliniowej obecności dla History Channel i Crime+ Investigation na rynku.

- W tym roku mija 14 lat od uruchomienia zlokalizowanego kanału History Channel w Rumunii. History Channel jest dostępny dla 9 milionów widzów w Rumunii, utrzymując pozycję marki numer 1 w kraju dziewiąty rok z rzędu. Widzimy entuzjazm, jaki zarówno nasi widzowie, jak i nasi partnerzy rynkowi żywią do telewizji History i oferowanych przez nas programów - komentuje Karol Bek. - Naszą ambicją jest dalsze opowiadanie lokalnych historii w telewizji History Channel i stworzenie lokalnego feedu dla kanału kryminalnego Crime+Investigation - dodaje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Karol Bek do A+E Networks EMEA dołączył w 2013 roku. W spółce nadal będzie pełnił funkcję senior commercial directora, zarządzając tworzeniem i wdrażaniem długoterminowej strategii handlowej oraz rozwojem kanałów nadawcy w Europie Środkowej, a także utrzymywaniem relacji biznesowych z klientami afiliacyjnymi w regionie.

Bek będzie nadal raportował do Izabelli Wiley, svp, general manager A+E Networks CEE. Zespół w warszawskim hubie A+E Networks EMEA - kierowany przez Izabellę Wiley - nadzoruje działalność firmy w 17 krajach regionu, w tym: w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w Bułgarii i Serbii.

Dołącz do dyskusji: Karol Bek country managerem na Rumunię w A+E Networks EMEA

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Flip
Gratulacje Karolu!
odpowiedź