SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Borkowska jurorką tegorocznej edycji ICCO Global Awards

Karolina Borkowska, wiceprezes Związku Firm Public Relations i wiceprezes agencji Public Dialog, będzie jurorką w międzynarodowym konkursie branży PR ICCO Global Awards. Nagrody zostaną rozdane 29 listopada w Londynie.

Karolina Borkowska-Bylicka Karolina Borkowska-Bylicka

Nagrody ICCO przyznawane są od 2015 roku za wybitne osiągnięcia i efektywność w zakresie działań PR.

Konkurs podzielony jest na 15 kategorii, w tym: World’s Best PR Campaigns w zakresie CSR, B2B, Digital and New Media czy Non for Profit. Uroczysta gala podsumowująca konkurs, odbędzie się 29 listopada tego roku w Londynie. Nagrody przyznaje The International Communications Consultancy Organisation, instytucja zrzeszająca stowarzyszenia branży PR  z 55 krajów na całym świecie, do których należy ponad 2500 firm.

Karolina Borkowska od 2016 roku jest wiceprezesem Związku Firm Public Relations. Od 2010 roku prowadzi agencję Public Dialog, w której jest wiceprezesem zarządu. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży public relations.

Dołącz do dyskusji: Karolina Borkowska jurorką tegorocznej edycji ICCO Global Awards

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl