SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Szmulewicz dyrektorką ds. wydawniczych w Iberionie

Karolina Szmulewicz awansuje na stanowisko publishing director w wydawnictwie Iberion. Raportować będzie bezpośrednio do członka zarządu grupy, Michała Chabasa. Wcześniej odpowiedzialna była za obszar health & hobby. 

Karolina SzmulewiczKarolina Szmulewicz

Karolina Szmulewicz karierę w mediach rozpoczęła w serwisie Smakosze.pl gdzie szybko awansowała na stanowisko redaktora naczelnego. W 2022 roku łączyła to stanowisko z nadzorowaniem obszaru wideo portalu Pyszności (Wirtualna Polska Holding).

Karolina Szmulewicz w Iberionie

- Karolina w 2023 z powodzeniem zrealizowała postawione przed nią cele zasięgowe i przychodowe. Udowodniła, że potrafi skutecznie zarządzać zespołami zarówno w ustabilizowanych projektach (np. Smakosze), jak i takich, które miały nowe otwarcie - Pacjenci i Portal Parentingowy. Wykazała również ponadprzeciętne umiejętności rekrutacyjne i w zakresie realizacji inicjatyw sprzedażowych.  Ogromną przyjemnością powierzamy jej tak dużą odpowiedzialność - mówi Michał Chabas, chief publishing officer Iberionu.

Karolina Szmulewicz powróciła w 2023 roku do Iberionu, tym razem na stanowisku dyrektora obszaru health&hobby. Na tym stanowisku była odpowiedzialna za koordynację serwisów specjalistycznych, takich jak Smakosze.pl, Domekiogrodek.pl, Turysci.pl, Pacjenci.pl oraz Portalparentingowy.pl.

- Czuję wielką wdzięczność oraz odpowiedzialność wynikającą awansu. To ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie moich osiągnięć w zeszłym roku. Jestem gotowa na wszystkie wyzwania, które na mnie czekają i jestem przekonana, że razem z rewelacyjnym działem Publishing osiągniemy założone cele i przyczynimy się do dalszego, dynamicznego rozwoju produktu wydawniczego - komentuje Karolina Szmulewicz

Iberion jest wydawcą serwisów Goniec, Świat Gwiazd, Lelum oraz ośmiu specjalistycznych serwisów tematycznych.

 

Dołącz do dyskusji: Karolina Szmulewicz dyrektorką ds. wydawniczych w Iberionie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Xd
xD
odpowiedź