SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Program „Kasta” ogląda 1,09 mln widzów. „Lokomotywa naszego wieczornego pasma”

Nowy program TVP Info „Kasta” ogląda średnio 1,09 mln widzów - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. - To odpowiedź na zainteresowanie widzów problemem patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości - mówi nam Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Miłosz Kłeczek w programie "Kasta", fot. TVP Info Article

Średnia widownia pierwszych czterech odcinków nowego programu „Kasta”, wyemitowanych w okresie od 20 do 23 stycznia 2020 roku wyniosła 1,09 mln osób. Rynkowy udział TVP Info ukształtował się na poziomie 7,66 proc. w gronie wszystkich widzów, 2,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 3,09 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom. Audycja emitowana jest od poniedziałku do piątku o godz. 21.30.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków obejrzało średnio 1,47 mln osób w grupie 4+ (w 16-49 było to 166 tys., a w 16-59 - 328 tys.).

Najwięcej widzów przyciągnęło pierwsze wydanie. Śledziło je średnio 1,30 mln osób. Pozostałe emisje miały około 1 mln widzów.

- Program „Kasta” to odpowiedź na zainteresowanie Widzów problemem patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Od dawna zwracali się do nas Widzowie, którzy czują się ofiarami „sędziowskiej kasty” i starali się zainteresować nasze redakcje swoimi problemami. Niestety tego typu spraw jest bardzo dużo. Z tego też wynika ogromne zainteresowanie programem „Kasta” - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. - Program podnosi średnie dobowe udziały TVP Info w rynku telewizyjnym i stał się lokomotywą naszego wieczornego pasma - dodaje.

 

Nowy program „Kasta” przedstawia patologie w wymiarze sprawiedliwości. Jego gospodarzem jest reporter TVP Info Miłosz Kłeczek.

Udział TVP Info w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2019 roku wyniósł 3,64 proc.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Program „Kasta” ogląda 1,09 mln widzów. „Lokomotywa naszego wieczornego pasma”

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja
Pamiętamy 2020
22 7
odpowiedź
User
xxx
Bardzo dobry wynik.
47 42
odpowiedź
User
Antek33
Ale grupa komercyjna
Pfff...
26 37
odpowiedź
User
Pdk
I dobrze że ten program powstał. Trzeba pokazać ludziom działania tej sędziowskiej kasty.
73 59
odpowiedź
User
Ja
I tak sie robi telewizje. Olechowski Miszcz!
48 43
odpowiedź