SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Podlaszewska senior digital account managerem w TBWA \ Tequila

Katarzyna Podlaszewska awansowała na stanowisko senior digital account managera w agencji kreatywnej TBWA \ Tequila. W firmie pracuje od ponad czterech lat.

Katarzyna Podlaszewska senior digital account managerem w TBWA \ Tequila

Jako senior digital account manager w TBWA \ Tequila Katarzyna Podlaszewska będzie koordynować projekty z zakresu technologii cyfrowych oraz współpracować z zespołami odpowiedzialnymi za tego typu działania w dziale strategii, kreacji i produkcji. Podlaszewska ma również wprowadzać nowe standardy pracy przy realizowanych projektach oraz rozszerzać kompetencje digitalowe pracowników w całym dziale obsługi klienta.

Senior digital account manager to nowe stanowisko w agencji. Jego utworzenie wynika ze strategii digitalizacji wprowadzonej przez firmę. - Obecnie większość projektów realizowanych przez naszą agencję wymaga zaangażowania pracowników działu digital, najczęściej już na etapie briefowania i konstruowania strategii - uzasadnia Alena Suszycka, dyrektor zarządzająca TBWA \ Tequila. - Realizując kampanie zintegrowane, w których media cyfrowe coraz częściej stanowią główną oś komunikacji, niezbędna staje się troska o to, aby wszyscy uczestnicy procesu dysponowali odpowiednimi kompetencjami, umożliwiającymi realizację projektów na najwyższym poziomie - dodaje.


Katarzyna Podlaszewska pracuje w TBWA \ Tequila od połowy 2007 roku, poprzednio pełniąc funkcję interactive managera. Wcześniej była związana m.in. z agencją Artgen i firmą nEgo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Podlaszewska senior digital account managerem w TBWA \ Tequila

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl